حجازی: فتحی از سوی وزارت ورزش مورد حمایت قرار نگرفت، باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی استقلال معین گردد

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، آتیلا حجازی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران اعتقاد دارد برای تداوم فرایند رو به رشد این تیم باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی آبی پوشان معین گردد.

حجازی: فتحی از سوی وزارت ورزش مورد حمایت قرار نگرفت، باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی استقلال معین گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ تکنولوپ، در چند روز گذشته چالش های علی فتح الله زاده و جواد زرینچه سر و صدای زیادی به پا کرد و جالب اینجاست که مدیرعامل سابق آبی ها زرینچه را به این متهم کرد که در برکناری ناصر حجازی از استقلال نقش داشته است و در آن بازی معروف با سایپا حاضر نشد به عنوان مدافع میانی بازی کند. آتیلا حجازی درباره حاشیه های این روزهای استقلال و مسائل مختلف دیگر به سؤالات وبلاگ تکنولوپ پاسخ داده است که مشروح آن در زیر می آید:

وبلاگ تکنولوپ: در خصوص رفتن استراماچونی و حاشیه هایی که در این چند روز رخ داد، چه صحبتی دارید؟

وقتی یک مربی حرفه ای قراردادی را امضا می نماید انتظار دارد که مفاد آن قرارداد به صورت کامل اجرا گردد. در این زمینه مسائلی برای استراماچونی ایجاد شد و مسئله مهم نحوه پرداخت پول این مربی بود. به دلیل بحث تحریم و بعضی مسائل دیگر، این مربی نتوانست سر موعد پولش را بگیرد و در نهایت هم ایران را ترک کرد. خارجی ها مثل ما به بدقولی عادت ندارند. استراماچونی وقتی استقلال به صدر جدول رسید تیم را رها کرد، چون می دانست که بعد از صدرنشینی می تواند پولش را بگیرد.

وبلاگ تکنولوپ: حتی چند روز پیش این بحث هم مطرح شد که استقلال می خواهد مدت زمان قرارداد استراماچونی را به یک فصل کاهش دهد؟

خب، استقلال چاره ای جز این ندارد. باشگاه از سوی طرفداران تحت فشار است و استراماچونی هم با توجه به مسائلی که برای او در ایران ایجاد شده است، می خواهد زمان قراردادش را کم کند. شاید او در فصل آینده پیشنهاد بهتری داشته باشد و شاید هم با استقلال به توافق برسد. چیزی در این زمینه معین نیست. شاید هم در نهایت مدت قرارداد کم نگردد.

وبلاگ تکنولوپ: استراماچونی دیروز گفت که بازگشتش به استقلال منتفی است. نظر شما در این خصوص چیست؟

در این چنر روز اظهارنظرهای مختلفی در خصوص حل مسائل این مربی شنیدیم. این دوگانگی ها خوب نیست و بهتر است که اول تکلیف مدیریت استقلال روشن گردد. قطعاً نیامدن استراماچونی اتفاق خوبی برای استقلال نیست.

وبلاگ تکنولوپ: اگر استراماچونی برنگردد گزینه ایرانی بهتر است یا خارجی؟

قطعاً استقلال باید سراغ مربی خارجی کارنامه دار و توانمند برود. بردن شاهین بوشهر اتفاق خوبی بود، ولی باشگاه استقلال باید هر چه زودتر تکلیف سرمربی اش را معین کند.

وبلاگ تکنولوپ: در خصوص استعفای فتحی چه صحبتی داری؟

من چند بار با ایشان برخورد داشتم. اعتقادم این است که فتحی از سوی وزارت ورزش مورد حمایت قرار نگرفت. مدیرعامل استقلال که نمی تواند از جیبش خرج کند! طبیعتاً فتحی هم دوست داشت بهترین امکانات را برای استقلال فراهم کند و تمام پول های بازیکنان و کادر فنی را به موقع بدهد. وقتی وزارت ورزش حمایت نکند مدیرعامل هم نمی تواند کاری انجام دهد و جالب اینجا است که فحش هم می خورد. امیدوارم هر فردی مدیرعامل می گردد دیگر شاهد این مسائل نباشیم و استراماچونی هم برگردد تا فرایند خوب استقلال ادامه داشته باشد.

وبلاگ تکنولوپ: احتمال مدیرعاملی فتح الله زاده در استقلال وجود دارد. آیا او می تواند شرایط استقلال را بهتر کند؟

فتح الله زاده نزد 70 درصد از طرفداران استقلال مقبولیت دارد و در سال های گذشته هم عملکرد خوبی در استقلال داشته است. او مدیر کاربلدی است و می تواند مفید باشد.

وبلاگ تکنولوپ: در جریان صحبت های اخیر فتح الله زاده و زرینچه قرار داری؟

دست پدر من از این جهان کوتاه است و دوست ندارم مسائل گذشته را نبش قبر کنم. اگر حرف بزنم شاید بعضی خشنود و بعضی ناراحت شوند، بهترین تصمیم این است که سکوت کنم. حرف زدن من در خصوص گذشته چه چیزی را تغییر می دهد؟

وبلاگ تکنولوپ: تو معتقدی که در بازی استقلال و سایپا، به مرحوم حجازی خیانت شد؟

بعضی از بازیکنان سایپا بعد از آن بازی مصاحبه نموده و گفتند که در زمین چه اتفاقاتی رخ داد. دیگر نیازی نیست صحبت کنیم.

وبلاگ تکنولوپ: روابط پدرت با فتح الله زاده چطور بود، خود فتح الله زاده که گفته مرحوم حجازی او را خیلی دوست داشت؟

پدرم در بعضی مقاطع با فتح الله زاده به مشکل خورد و این طبیعی است که افراد با هم اختلاف سلیقه داشته باشند، ولی پدرم همواره می گفت فتح الله زاده مدیری است که به درد استقلال می خورد و کارش را بلد است.

وبلاگ تکنولوپ: آیا نسبت به زرینچه ذهنیت بدی دارید؟

خیر، من ذهنیت منفی نسبت به ایشان ندارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حجازی: فتحی از سوی وزارت ورزش مورد حمایت قرار نگرفت، باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی استقلال معین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حجازی: فتحی از سوی وزارت ورزش مورد حمایت قرار نگرفت، باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی استقلال معین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید