لذت چشیدن طعم خوش غذاهای ایرانی در رستوران دریانیه شاندیز

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، همواره انتخاب کردن رستورانی شیک و مجلل برای شبی آرام و شامی لذیذ و یا پذیرایی از مهمانان در مناسبت های خاص سخت بوده است. رستورانی که هم دکوراسیونی چشم گیر داشته باشید و هم غذاهایی خوش طعم و با کیفیت. این روزها اما رستورانی مجلل با نمای بیرونی مجذوب کننده در محله اندرزگو تهران، توانسته هر شب میزبان مهمانان بسیاری باشد که همگی هم از فضای رستوران و هم از طعم غذاهای دلچسب آن راضی اند. رستوران مجلل و لوکس دریانیه شاندیز با داشتن محیطی لوکس و آرام، دکوراسیونی مجلل، میزهایی با چینش حرفه ای، پرسنل باتجربه و غذاهایی که همگی با مواد اولیه مرغوب و بوسیله سرآشپزی ماهر تهیه شده اند، توانسته خاطره ای فراموش نشدنی را برای مهمانان خود رقم بزند.

لذت چشیدن طعم خوش غذاهای ایرانی در رستوران دریانیه شاندیز

رستورانی مجلل در اندرزگو

این رستوران در دوطبقه میزبان شما خواهد بود، از همان لحظه ورود، پرسنل حرفه ای مجموعه از شما استقبال خواهند کرد و البته هدایت برای انتخاب برترین میز. فضایی لوکس، نورپردازی مناسب و استفاده از رنگ های ملایم، همه باعث شده اند تا محیطی دلچسب و آرامش بخش برای شما فراهم باشد، فضایی که بعد از رسیدن غذاها و چشیدن طعم آنها، خاطره ای بی نظیر را برایتان رقم میزند.

لذت چشیدن طعم خوش غذاهای ایرانی و بین المللی

هرچند که این روزها در نگاه بیشتر افراد، فضای رستوران ها در نگاه اول مهم است، اما بعد از سرو، مساله اصلی طعم غذا میشود و اینجاست که رستوران دریانیه شاندیز، برگ برنده ای به نام کیفیت و طعم خوش دارد که آن را از رستوران های مشابه اش برتر می نماید. استفاده از مواد اولیه مرغوب و روش های پخت اصولی، آن هم به وسیله سرآشپزی ماهر و تیمی ماهر، همگی باعث شده اند تا طعم دلچسب غذاهای ایرانی و بین المللی این رستوران را هیچ وقت نباید فراموش کنید. درنهایت تنها می توان گفت که رستوران دریانیه شاندیز، انتخابی عالی برای داشتن شبی خاطره انگیز در کنار عزیزانتان است.

اطلاعات تماس رستوران دریانیه شاندیز

آدرس : تهران، اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، پلاک 119

شماره تماس : 02122680032

منبع: همگردی

به "لذت چشیدن طعم خوش غذاهای ایرانی در رستوران دریانیه شاندیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لذت چشیدن طعم خوش غذاهای ایرانی در رستوران دریانیه شاندیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید