ویژه برنامه انار و برف در بلندترین شب سال

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، انار و برف کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که روز شنبه 30 آذرماه از ساعت 22 پخش آن شروع می گردد.

ویژه برنامه انار و برف در بلندترین شب سال

به گزارش خبرنگار فرهنگی وبلاگ تکنولوپ، ویژه برنامه شب یلدای شبکه چهار سیما با عنوان انار و برف از ساعت 22 روز شنبه 30 آذرماه به صورت زنده با اجرای خانم ها رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر روی آنتن می رود.

تهیه کنندگی ویژه برنامه انار و برف را امین اشرفی تهیه کننده شب تئاتر از مجموعه شب های هنر بر عهده دارد و قرار است یک شب نشینی با طعم فرهنگ و هنر را برای مخاطبان شبکه دانایی و خردورزی تدارک ببیند.

به گفته اشرفی، در این برنامه خوانندگان، بازیگران و شخصیت های شناخته شده عرصه های مختلف، مهمان این ویژه برنامه یلدایی خواهند بود.

اشرفی گفت: یکی از ویژگی های شاخص این برنامه مصاحبه و دورهمی رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر است که مخاطبان خاطرات بسیاری را با کار های رادیویی و تلویزیونی این هنرمندان دارند.

وی اضافه کرد: نقالی گری و شاهنامه خوانی بچه ها به صورت زنده در استودیو، میز شعر با اجرای دکتر محمد اکرامی فر و اجرای موسیقی با اشکان کمان گری از خوانندگان جوان کشورمان از دیگر بخش های ویژه برنامه یلدایی شبکه چهار با عنوان انار و برف است.

اشرفی در انتها گفت: پخش گزارش های مردمی مرتبط با آیین شب چله، گزارشی از تئاتر روی صحنه بوقلمون، آیتمی تولیدی در مورد شب یلدا با اجرای دکتر عبدالمهدی مستکین از جمله بخش های تولیدی است که برای این ویژه برنامه در حال آماده سازی است.

انار و برف کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که روز شنبه 30 آذرماه از ساعت 22 پخش آن شروع می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ویژه برنامه انار و برف در بلندترین شب سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژه برنامه انار و برف در بلندترین شب سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید