آیا نیروی دریایی آمریکا با بیگانگان فضایی ارتباط برقرار نموده است؟

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، روز دوشنبه 9 اردیبهشت 1399، مرکز فرماندهی وزارت دفاع ایالات متحده (پنتاگون)، رسماً ویدئو هایی را منتشر کرد که در آن اشیأ پرنده ناشناسی که به وسیله خلبانان نیروی دریایی این کشور رهگیری شده بودند، دیده می شد. اگر چه این فیلم ها مربوط به چند سال قبل از آن بودند، اما پنتاگون در اقدامی بی سابقه برای اولین بار آن ها را به صورت عمومی منتشر کرد.

آیا نیروی دریایی آمریکا با بیگانگان فضایی ارتباط برقرار نموده است؟

به گزارش وبلاگ تکنولوپ به نقل از rahnamato، پس از این اقدام بی سابقه، چندین نهاد رسمی ایالات متحده به مشاهده اشیا پرنده ناشناس ازعان کردند و حتی در تاریخ 17 اردیبهشت 1401، کنگره ایالات متحده آمریکا اولین جلسه استماع عمومی خود با موضوع بشقاب پرنده ها را در 50 سال گذشته برگزار کرد.

این جلسه که در مقابل یک کمیته فرعی اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا برگزار گردید، شامل شهادت مقامات دفاعی بود که به بیش از 140 مورد از مشاهده های عجیب به وسیله ابزار و خلبانان هواپیما های جنگنده می پرداخت.

اما نکته ای که در میان این هیاهو ها گم شد، مرجع این مشاهدات بود که گونه ای جالب توجه، همگی به هواپیما های نظامی نیروی دریایی ایالات متحده ختم می شد.

در واقع بیشتر این مشاهدات و رهگیری ها به وسیله خلبانان نیروی دریایی ایالات متحده صورت گرفت. به عبارت دیگر به نظر می رسد که نیروی دریایی آمریکا بیش از هر نهاد دیگری در دنیا، اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده در خصوص بشقاب پرنده ها دارد که این ادعا با اطلاعیه اخیر این نیرو تایید می گردد.

یک سخنگوی نیروی دریایی آمریکا، چهارشنبه (7 سپتامبر) گفت، نیروی دریایی ایالات متحده ویدئو های دیده نشده بیشتری از اشیاء پرنده ناشناس (UFO) - یا پدیده های هوایی ناشناس (UAP) - در اختیار دارد، اما این فیلم را به صورت عمومی منتشر نمی نماید، زیرا به امنیت ملی آسیب می رساند. با این حال این ادعای مقام نیروی دریایی ایالات متحده با قانون آزادی اطلاعات (FOIA) در تضاد است. این قانون به وسیله سایت دولتی The Black Vault تا به امروز توانسته است هزاران سند در خصوص بشقاب پرنده ها را از نهاد های امنیتی و اطلاعاتی آمریکا دریافت و منتشر کند.

تنها یک روز پس از آن که نیروی دریایی سه ویدیو را که به وسیله خلبانانش گرفته شده بود را از حالت طبقه بندی خارج کرد، Black Vault به استناد FOIA درخواستی را به نیروی دریایی ایالات متحده تسلیم کرد تا اسناد موجود در این زمینه را تحویل دهد. پس از دو سال، این نهاد نظامی ضمن تأیید در اختیار داشتن اسناد و ویدئو های بیشتری در این زمینه، درخواست تحویل آن ها را به علت نگرانی های امنیت ملی رد کرد.

گرگوری کاسون، معاون دفتر نیروی دریایی ایالات متحده در پاسخ به این درخواست، گفت: انتشار این اطلاعات به امنیت ملی آسیب می زند، زیرا ممکن است اطلاعات ارزشمندی در خصوص عملیات، آسیب پذیری ها و/یا قابلیت های وزارت دفاع/نیروی دریایی در اختیار دشمنان قرار دهد. حتی هیچ بخشی از این ویدئو ها را نمی توان برای انتشار جدا کرد. کاسون اضافه نمود: نیروی دریایی تنها به این علت سه ویدیوی UAP را که در آوریل 2020 منتشر شده بود را از حالت طبقه بندی خارج کرد، که این ویدیو ها قبلاً به رسانه ها درز نموده بودند.

جالب اینجاست که نیروی دریایی در پاسخ به درخواست The Black Vault هیچ کوششی برای پنهان کردن وجود ویدیو های بیشتر UAP انجام نداد. واضح است که نیروی دریایی ایالات متحده بیش از هر نهاد دیگری اطلاعات و اسناد در خصوص اشیای پرنده ناشناس دارد و شاید حتی مأموریت های ویژه ای را در این زمینه راهنمایی می نماید، اما چرا این نهاد نظامی حاضر به انتشار اطلاعات خود در این زمینه ندارد؟

افزایش بودجه و تاسیس یک دفتر تازه در خصوص بشقاب پرنده ها در ارتش آمریکا، کوشش های تازه برای بازگشت انسان به ماه و توسعه برنامه های اکتشافی برای پیدا کردن دنیا های بیگانه، همگی شاید به این علت باشد که پایان شواهد محکمی از وجود بیگانگان فضایی بدست آمده است.

منبع: فرارو

به "آیا نیروی دریایی آمریکا با بیگانگان فضایی ارتباط برقرار نموده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا نیروی دریایی آمریکا با بیگانگان فضایی ارتباط برقرار نموده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید