تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهم ایران است

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، محمدتقی امیری خراسانی عصر امروز آدینه در جمع خبرنگاران، اعلام کرد: فوتوالی یکی از رشته های ورزشی جذاب ساحلی و با ماهیت گردشگری ورزشی است و این رشته یکی از پتانسیل های خوب ورزش ساحلی است که می تواند آینده درخشانی داشته باشد و در آینده نیز در بازی های ساحلی جهانی و آسیایی و در المپیک شاهد حضور این رشته خواهیم بود.

تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهم ایران است

وی با بیان اینکه ترویج فوتوالی در تمام استان ها از برنامه های فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی است، اضافه کرد: این رشته به تعداد کم ورزشکاران و تجهیزات نسبت به سایر رشته های تیمی برخوردار است و در این شرایط مالی به طور مطمئن چنین رشته هایی در قالب اقتصاد مقاومتی بسیار به ما یاری می نماید.

رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی اعلام کرد: تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهم ما است و باید شاهد حضور باشگاه ها در این رشته باشیم تا با میزبانی مسابقات رسمی بین المللی و شرکت در مسابقات رسمی بین المللی، در آسیا قطب اصلی باشیم.

امیری خراسانی در مورد برگزاری لیگ فوتوالی کشور گفت: برای سال آینده به علت همه گیری کرونا لیگ را به صورت متمرکز خواهیم داشت و در سال 1401 لیگ را به صورت رفت و برگشت خواهد بود.

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، دومین دوره مسابقات جام ستارگان فوتوالی کشور امروز با قهرمانی تیم گلساپوش یزد در اهواز به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهم ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل شدن به قطب فوتوالی آسیا از اهداف مهم ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید