تنها شخصیت سریال بازی تاج و تخت که می تواند در خاندان اژدها حضور داشته باشد

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، با اینکه سریال خاندان اژدها 172 سال قبل از دنریس تارگرین اتفاق می افتد و این یعنی احتمال تماشا چهره های آشنا تقریبا صفر است، اما یک شخصیت وجود دارد که می تواند بدون احتیاج به منحرف کردن زمان و مکان در خاندان اژدها ظاهر گردد.

تنها شخصیت سریال بازی تاج و تخت که می تواند در خاندان اژدها حضور داشته باشد

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، همان طور که آغاز خاندان اژدها که این روزها از شبکه اچ بی او پخش می گردد، به ما یادآوری می کند، سری تازه، 172 سال قبل از دنریس تارگرین اتفاق می افتد. ما با مجموعه ای کاملا تازه از شخصیت ها روبه رو هستیم که بیش از یک قرن قبل از آنهایی که از بازی تاج و تخت به خاطر داریم متولد شده اند. این موضوع به این معنی است که احتمال تماشا چهره های آشنا تقریبا صفر است. نه جان اسنو، نه لنیستر و نه دنریس.

یک شخصیت وجود دارد که می تواند بدون احتیاج به منحرف کردن زمان و مکان در خاندان اژدها ظاهر گردد: ملیساندر (Melisandre)، ساحره سرخ که به استنیس باراتیون و بعد جان اسنو و دنریس تارگرین در مبارزه با وایت واکرها یاری کرد.

ملیساندر شبیه یک زن جوان به نظر می رسید اما در نهایت متوجه می شویم که او خیلی پیرتر از چیزی است که می کند. در واقع او به وسیله خدای نور محافظت شده بود و در زمان Game of Thrones حدود 400 سال سن داشت. او در دوران اوج امپراتوری والرین متولد شده و به این ترتیب در زمان House of the Dragon حدود 200 سال داشته است.

کاریس فن هاوتن (Carice van Houten) بازیگر هلندی نقش ملیساندر به ما یادآوری می کند که ساحره سرخ در زمان خاندان اژدها زنده بوده است. او در اینستاگرامش استوری یک هوادارا را بازنشر کرد که در آن نوشته بود: همین الان خاندان اژدها را دیدم. فقط می خواهم بگویم ملیساندر قرن ها سن دارد…

پس آیا ملیساندر می تواند در این مجموعه حضور داشته باشد؟ او در آتش و خون (Fire & Blood)، کتاب جرج آر آر مارتین، که این سریال بر اساس آن ساخته شده حضور ندارد و اساسا دلیلی برای حضورش وجود ندارد. از نظر فنی می توانست حضور داشته باشد اما با توجه به تعهد مجریان این مجموعه به کتاب، این موضوع بعید به نظر می رسد. در نهایت اما در دنیایی که اژدهایان بر آسمان حکمرانی می نمایند، هر چیزی ممکن است.

  • انتقادها از سریالی که همه رکوردها را شکست | بی توجهی عوامل خاندان اژدها به احساسات بینندگان
  • خشن ترین صحنه ای که در قسمت اول خاندان اژدها همه را شوکه کرد
  • تفاوت سریال خاندان اژدها و بازی تاج و تخت چیست؟
منبع: همشهری آنلاین

به "تنها شخصیت سریال بازی تاج و تخت که می تواند در خاندان اژدها حضور داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها شخصیت سریال بازی تاج و تخت که می تواند در خاندان اژدها حضور داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید