خطر حذف از المپیک 2028 بیخ گوش بوکس و وزنه برداری

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، کمیته بین المللی المپیک لیست اولیه ای از رشته های حاضر در بازی های المپیک 2028 لس آنجلس را خاطرنشان کرد که در بین آنها نام بوکس و وزنه برداری دیده نمی گردد.

خطر حذف از المپیک 2028 بیخ گوش بوکس و وزنه برداری

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، در نشست هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپییک (IOC) که روز گذشته برگزار گردید، فهرست رشته هایی که در برنامه اولیه برای بازی های المپیک 2028 لس آنجلس گنجانده شده، تعیین شد.

در بین این 28 رشته ورزشی، نام رشته هایی همانند اسکیت بُرد و موج سواری هم دیده می گردد و این در حالی است که خبری از سه رشته بوکس، وزنه برداری و پنچ گانه مدرن در بین آنها نیست.

برای این سه رشته شرایط خاصی در نظر گرفته شده تا اگر به آنها دست یابند، امکان اضافه شدن شان به المپیک 2028 در رشته های پیشنهادی در سال 2023 وجود داشته باشد.

فدراسیون جهانی بوکس باید نشان بدهد که با موفقیت توانسته به نگرانی های موجود پیرامون مدیریت، شفافیت و ثبات اقتصادی، یکپارچگی و فرآیندهای داوری و و قضاوت غلبه کند.

درخصوص فدراسیون جهانی وزنه برداری نیز رسیدگی به موضوع دوپینگ، یکی از موارد اصلی و مورد تاکید IOC است و باید از یکپارچگی و استقلال کامل برنامه های ضد دوپینگ اطمینان حاصل گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خطر حذف از المپیک 2028 بیخ گوش بوکس و وزنه برداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر حذف از المپیک 2028 بیخ گوش بوکس و وزنه برداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید