اخبار و رویدادها

هشدار ، بازگشت کرونا در کمین شهرهای سفید

رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: شرایط سفید به عنوان محو بیماری کرونا نیست، در چند روز اخیر شاهد افزایش مراجعات به مراکز 16 ساعته و بیمارستانهای شهرستان هستیم و ادامه این فرایند مناطق سفید را به شرایط قبل برمی گرداند.

14 مرداد 1399

توئیت وزارت خارجه در سالگرد رحلت بنیان گذار انقلاب اسلامی

صفحه توئیتری وزارت امور خارجه در سالگرد رحلت امام خمینی نوشت: سخنان ایشان علیه نژادپرستی هم اکنون الهام بخش آزادی خواهان در سرتاسر جهان است.

14 مرداد 1399

مهدی: تست کرونا توسط باشگاه ها صحیح اجرا نمی گردد

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال می گوید بازیکنان باید هر روز قبل از تمرین شرایط بازیکنان توسط پزشک تیم آنالیز شوند و اگر تحت کنترل قرار دهیم ریسک کمتری را پذیرفته ایم.

14 مرداد 1399

باشگاه ها درباره لیگ مصاحبه نکنند، حرفی از تعلیق فوتبال نشده است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی درباره پروتکل های مربوط به برگزاری مسابقات در شرایط شیوع و مبارزه با ویروس کرونا مطرح کرد: به صورت کلی، شروع مسابقات فوتبال در هر کشوری باید با تصمیم و سیاست دولت ها باشد و این موضوع به...

13 مرداد 1399

انصارالله: به زودی داروی کرونا کشف می گردد

ایسنا نوشت: وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن وابسته به انصارالله تأکید کرد داروی کرونا توسط پزشکان یمنی کشف خواهد شد.

11 مرداد 1399

آنتی اسکالانت RO ، ضد رسوب ممبران

آنتی اسکالانت یک ماده ضد رسوب و ضروری برای سیستم های تصفیه آب صنعتی RO می باشد. استفاده از آنتی اسکالانت مرغوب سبب جلوگیری از تشکیل رسوبات موجود در آب بر سطح ممبران دستگاه آب صنعتی RO می گردد.

10 مرداد 1399

انتقاد رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر از تعدیل پرسنل معترض هتل شهر

رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران از تعدیل نیرو در هتل شهر زیرمجموعه سازمان بازنشستگی شهرداری تهران گلایه کرد و گفت: مدیران این هتل عنوان کردند که هتل زیان ده است و نیروها مازاد هستند.

10 مرداد 1399

واکنش آموزش و پرورش به ماجرای رومینا

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش به اعتبار مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در دستگاه تعلیم و تربیت اشاره نمود و گفت: 6 میلیارد و 800 میلیون تومان برای 15 میلیون دانش آموز است.

9 مرداد 1399

ساجدی: پیروزی های جبهه مقاومت در عراق و سوریه حکایت از پیروزی دولت قانونی در لیبی دارد

یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: آنچه در لیبی رخ می دهد معجونی از سلائق مختلف سیاسی است و البته به نظر می رسد با توجه به پیروزی های جبهه مقاومت در سوریه و عراق دولت قانونی در لیبی هم بتواند به پیروزی برسد.

9 مرداد 1399

سفیر ایران در ونزوئلا: اعزام نفتکش ثابت کرد تحریم های آمریکا قابل به چالش کشیدن است

سفیر ایران در ونزوئلا گفت که اعزام نفتکش ثابت کرد تحریم های آمریکایی قابل به چالش کشیدن است.

8 مرداد 1399

با شیوع کرونا، در کدام استان چک های بیشتری برگشت خورد؟

در فروردین ماه سال جاری، همزمان با اوج شیوع ویروس کرونا در کشور، یک پنجم از کل چک های مبادله شده برگشت خورده که در استان کردستان شرایط وخیم تری داشته است.

7 مرداد 1399

خبرنگاران مخالفت ترکیه با حضور بعضی گروه های کُرد سوری در فرایند سیاسی سوریه

تهران- خبرنگاران- ترکیه مخالفت خود را با کوشش های مربوط به گنجاندن نام اتحاد دمکراتیک و یگان های مدافع خلق کُرد سوریه در فرایند سیاسی سوریه اظهار داشت.

6 مرداد 1399

زنده ماندن یک نفر در سقوط هواپیمای پاکستانی!

سازمان هوانوردی پاکستان در تازه ترین گزارش خود از کار افتادن موتور، بازنشدن چرخ ها و نقص فنی را عامل سقوط هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی کشوری پاکستان (PIA) با 107 مسافر و خدمه اعلام نموده است.

6 مرداد 1399

لاریجانی از همکاری های فرمانده کل و سایر فرماندهان ارتش با مجلس دهم تشکر کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی در انتها خدمت خود در مجلس دهم طی پیامی خطاب به فرمانده کل ارتش از همکاری های امیر سرلشکر موسوی و کلیه فرماندهان ارتش با مجلس تشکر کرد.

5 مرداد 1399

آخرین خبرها درباره واکسن کرونا آکسفورد؛ نتایج تست واکسن امیدوارکننده است

ساخت واکسن کرونا برای درمان بیماری کرونا ویروس کووید 19 به عنوان راهکار اصلی و نهایی درمان این روزها تبدیل به بزرگترین هدف بزرگ ترین کمپانی های داروسازی جهان تبدیل شده است. در این میان بعد از خبر خوب نتایج امیدوارکننده واکسن کمپانی مدرنا، تایید داروی...

4 مرداد 1399

علیرضا ایزدی به سمت مدیرکل دفتر حوزه وزارتی و امور بین الملل منصوب شد

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حکمی، علیرضا ایزدی را به عنوان مدیرکل دفتر حوزه وزارتی و امور بین الملل منصوب کرد.

4 مرداد 1399

جان راتکلیف به عنوان مدیر اطلاعات ملی آمریکا مورد تایید سنا نهاده شد

مجلس سنای آمریکا جان راتکلیف را که از وفاداران به رئیس جمهور این کشور است به عنوان مدیر جدید اطلاعات ملی آمریکا مورد تایید قرار داد.

4 مرداد 1399

توکلی: دولت ارائه کارت هوشمند غذا را جدی بگیرد ، گفته نشود این کوپنیسم است

یک کارشناس مسائل مالی گفت: استدعا می کنم که دولت ارائه کارت هوشمند غذا را جدی بگیرد و غذای مردم را تضمین سازد و گفته نشود که این کوپنیسم است.

3 مرداد 1399

مبتلایان به این سندرم مراقب کرونا باشند

نتایج یک آنالیز تازه نشان می دهد افراد مبتلا به سندرم متابولیک برای بهبودی از کووید 19 به زمان بسیار بیشتری نیاز دارند.

2 مرداد 1399

چین: آمریکا عظیم ترین بدهکار سازمان ملل است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، یائو شائوجون (Yao Shaojun) نماینده ویژه چین در سازمان ملل در سخنانی گفت که آمریکا بزرگترین بدهکار این سازمان جهانی به شمار می رود.

1 مرداد 1399
تعداد: (242)