دو انتصاب در وزارت بهداشت

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکامی جداگانه دکتر مونا زینالو و مهندس رضا محمودی لموکی را به ترتیب به عنوان مشاور وزیر در امور زنان و مشاور وزیر در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیّرین سلامت و مشارکت های مردمی منصوب کرد.

دو انتصاب در وزارت بهداشت

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تکنولوپ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکامی جداگانه دکتر مونا زینالو و مهندس رضا محمودی لموکی را به ترتیب به عنوان مشاور وزیر در امور زنان و مشاور وزیر در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیّرین سلامت و مشارکت های مردمی منصوب کرد.

در حکم بهرام عین اللهی خطاب زینالو آمده است: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید.

وی اضافه نمود: در این راستا و با توجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده سرکارعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب در امور زنان منصوب می شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.

عین اللهی توضیح داد: امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور در انجام این رسالت خطیر پیروز و موید باشید.

زینالو در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران عضویت دارد.

بعلاوه در حکم عین اللهی خطاب به مهندس رضا محمودی لموکی توضیح داد: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش عطا فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید.

وی اضافه نمود: در این راستا و با توجه به تعهد، تخصص و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیّرین سلامت و مشارکت های مردمی منصوب می شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید. امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور در انجام این رسالت خطیر پیروز و موید باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دو انتصاب در وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو انتصاب در وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید