سریال گیل دخت راهی آنتن می گردد

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، تهران (پانا) - گیل دخت عنوان سریالی تاریخی است که بعد از گذشت دو سال از ساخت آن قرار است راهی آنتن تلویزیون گردد.

سریال گیل دخت راهی آنتن می گردد

به گزارش ایسنا، گیلدخت به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی ساخته شده و پیش فراوری آن از ابتدای سال 98 آغاز و از اواسط همان سال در استان گیلان کلید خورده است و پس از حدود دو سال تصویربرداری آماده پخش می گردد.

نویسنده این سریال 65 قسمتی مجید آسودگان است که برای نگارش فیلمنامه حدود پنج سال زمان گذاشته است. از جمله کارهای این نویسنده می توان به سریال های چادر گلدار، راه و بی راه اشاره نمود.

این سریال تاریخی بعد از تجربه فیلم سینمایی ماهی سیاه کوچولو اولین سریال تلویزیونی مجید اسماعیلی محسوب می گردد. از دیگر فیلم های اسماعیلی فیلم سینمایی خدا جیرجیرکها را دوست دارد، پایکوبی روی یخ، گمیچی را می توان نام برد.

در خلاصه داستان چنین آمده است: حکایت گلنار و اسماعیل که در میان هیاهو و مهلکه قجری تارو پود دلشون با مهر و محبت هم بافته می گردد قصه و غصه عاشق و معشوقیه که اگه صد علت برای رفتن داشته باشند یه بهونه برای موندن پیدا می کنن و ... .

طراح لوگوی گیل دخت حسام حاجی پور است و مجری طرح آن موسسه فرهنگی هنری وصف صبا که به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی سازمان صداوسیما فراوری شده که البته بازیگران و عوامل آن نیز به زودی معرفی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سریال گیل دخت راهی آنتن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال گیل دخت راهی آنتن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید