فروش بیش از نیم میلیون نسخه کتاب در پنج روز

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، تهران (پانا) - علی رمضانی از فروش 563 هزار و 954 نسخه کتاب تا سرانجام پنجمین روز از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اطلاع داد.

فروش بیش از نیم میلیون نسخه کتاب در پنج روز

به گزارش ستادخبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، علی رمضانی (رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران) با بیان اینکه مردم در مدت پنج روز از نمایشگاه 563هزار و 954 نسخه کتاب خریدند، گفت: ارزش این کتاب ها 370میلیارد و 152 میلیون و 523 هزار و 316 ریال است.

رمضانی ادامه داد: 99هزار و 738 سفارش در پنل ناشران ثبت شده است که از این تعداد 73هزار و 52 سفارش تحویل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران شده است و مابقی به تعداد 25هزار و 130 سفارش در انتظار ارسال است.

رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با تاکید بر این که مردم خرید و انتخاب کتاب را برای روزهای پایانی نمایشگاه موکول ننمایند، گفت: در این دوره پاکت های استانداردی برای بسته بندی کتاب ها در نظر گرفته شده تا کتاب ها سالم به دست مخاطبان برسد. بعلاوه باجه های سیار و ثابت در تهران و مراکز استان های پرتراکم (به لحاظ حضور ناشران) برای خدمت رسانی بهتر به ناشران در نظر گرفته شده است.

علاقه مندان می توانند تا دهم بهمن ماه با مراجعه به سایت ketab.ir کتاب های مورد نظر خود را براساس جستجوی های پیش بینی شده (دسته بندی های موضوعی، دسته بندی های ناشران و دسته بندی های پیشرفته) ثبت و خریداری نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "فروش بیش از نیم میلیون نسخه کتاب در پنج روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش بیش از نیم میلیون نسخه کتاب در پنج روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید