ماجرای عجیب عشق علی نصیریان به یک دختر جوان

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، یک داستان اجتماعی و یک روایت عاشقانه موضوع فیلم هایی است که در ششمین روز جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت به نمایش گذاشته می گردد.

ماجرای عجیب عشق علی نصیریان به یک دختر جوان

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، امروز دوشنبه 17 بهمن در ششمین روز از برگزاری چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر، 2 فیلم سینمایی هفت بهار نارج و روایت ناتمام سینما برای اهالی رسانه به نمایش گذاشته می گردد.

فیلم سینمایی هفت بهار نارنج

ماجرای یک عشق اساطیری

ساعت 16، قرار است فیلم سینمایی هفت بهار نارنج به کارگردانی فرشاد گل سفیدی روی پرده سینما برود. هرچند این فیلم اولین اثر سینمایی این هنرمند به شمار می رود، اما نمی توان آن را اولین تجربه حضور او در جشنواره فیلم فجر دانست. گل سفیدی را پیش از این به عنوان مدیر فیلمبرداری در سینما و تلویزیون می شناختیم اما او در چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر شانس خود را به عنوان کارگردان امتحان می نماید.

تهیه کنندگی هفت بهار نارنج را محمد کمالی پور برعهده دارد و فیلم روایت قصه عشق اساطیری شمس و طلعت است.

از جمله بازیگرانی که در این فیلم سینمایی حضور دارند می توان به علی نصیریان، لادن مستوفی، سارا رسول زاده، فرهاد آئیش، هومن حاجی عبداللهی، فرج گل سفیدی، باران سلطانی مقدم، آرشا گل سفیدی اشاره نمود.

فیلم سینمایی روایت ناتمام سیما

فیلم سینمایی روایت ناتمام سیما

چالش خانوادگی حامد کمیلی

اما دومین فیلمی که قرار است امروز روی پرده سینما برود، فیلم سینمایی روایت ناتمام سیما به کارگردانی علیرضا صمدی است، کارگردانی که او را با فیلم سینمایی صحنه زنی می شناسیم، این کارگردان قرار است امروز جدیدترین ساخته سینمایی خود یعنی روایت ناتمام سیما را برای اهالی مطبوعات به نمایش گذارد.

این فیلم یک اثر اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده است: دکتر آرشِ سمین زندگی موفقی دارد که خبری در فضای مجازی، شرایط خانوادگی او را دستخوش تغییر می نماید. از جمله بازیگران این فیلم می توان به حامد کمیلی، آزاده صمدی، غزل شاکری، مهران احمدی، مسعود کرامتی، مریم سعادت و محمد حیدری اشاره نمود.

مجید رضا بالا نیز تهیه کنندگی این فیلم را برعهده داشته است.

آن شب از آبرویم مایه گذاشتم | این عفو ملی تبدیل به آشتی ملی گردد | عالی می گردد لب های خندان مردم را ببینیم

منبع: همشهری آنلاین

به "ماجرای عجیب عشق علی نصیریان به یک دختر جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب عشق علی نصیریان به یک دختر جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید