مجید صالحی سه در چهار 2 را می سازد؟!

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، مجید صالحی نوشت: دوست داشتید این سریال رو؟ موافقید که سری دومش ساخته بشه؟ همه واکنش های کاربران مثبت بوده و حمید لولایی نیز در جواب صالحی نوشته: این جنس طنز دیگر ساخته نمی گردد و او را تشویق نموده است.

مجید صالحی سه در چهار 2 را می سازد؟!

مائده کاشیان| یکی از سریال های کمدی محبوب و به یادماندنی تلویزیون مجموعه سه در چهار به کارگردانی مجید صالحی است که پس از گذشت 14 سال همچنان در بازپخش نیز دیده می گردد.

به تازگی زمزمه های ساخت سه در چهار 2 به گوش رسیده و به نظر می رسد مجید صالحی پس از گذشت 15 سال از فراوری این مجموعه، درصدد ساخت ادامه آن است.

مهم ترین نشانه ای که باعث می گردد درباره تصمیم مجید صالحی برای ساخت سه در چهار 2 امیدوار باشیم، پستی است که صالحی دو روز قبل در اینستاگرامش منتشر نموده. او یکی از سکانس های مورد علاقه اش در این سریال را پخش نموده و نظر دنبال نمایندگانش را برای ساخت فصل دوم این مجموعه پرسیده.

مجید صالحی نوشت: دوست داشتید این سریال رو؟ موافقید که سری دومش ساخته بشه؟ همه واکنش های کاربران مثبت بوده و حمید لولایی نیز در جواب صالحی نوشته: این جنس طنز دیگر ساخته نمی گردد و او را تشویق نموده است.

مجید صالحی دو ماه قبل زمانی که محمد کاسبی به علت مشکل قلبی در بیمارستان به سر می بُرد، به عیادت او رفته بود و در این دیدار هم از تصمیمش برای فراوری ادامه سه در چهار صحبت نموده بود. اول اسفند 1400، یلدا کاسبی دختر این بازیگر در مصاحبه با تسنیم گفت، صالحی در دیدار با پدرش از ساخت فصل نو سریال سه در چهار خبر داده و محمد کاسبی و مهران رجبی مانند فصل قبل، بازیگران نقش اصلی سریال هس

زمزمه ساخت سه در چهار 2 پیش از این هم شنیده شده بود، منتها با این تفاوت که موضوع از زبان مجید صالحی مطرح نشده بود و در حد حدس و گمان بود. سال 97 نیز مهران رجبی در مصاحبه با آی فیلم خبر از احتمال فراوری سه در چهار 2 به وسیله مجید صالحی داده بود و بعلاوه گفته بود که از علی مسعودی نویسنده سریال شنیده قرار است فیلم نامه فصل دوم این مجموعه نوشته گردد.

سه در چهار نه تنها در زمان پخش، سریال پربیننده ای بود بلکه پس از چندین بار بازپخش از شبکه های مختلف نیز همچنان بیننده دارد و مورد توجه مخاطبان است. زوج کمدی رحمان و سیروس با بازی محمد کاسبی و مهران رجبی به عنوان دو باجناق ساده دل، به زوج کمدی موفقی تبدیل شدند و دیگر بازیگران مانند شهره لرستانی، علی صادقی، آناهیتا افشار و علی صادقی نیز در این مجموعه بازی هایی به یادماندنی داشتند.

از میان بازیگران اصلی سریال تنها مرحوم نادیا گلچین در قید حیات نیست و دیگر بازیگران می توانند با حضور در فصل نو سه در چهار، دو خانواده اصلی قصه را مانند فصل اول تکمیل نمایند.

همه این چهره ها این روز ها در تلویزیون مشغول کار هستند و در این مورد هم مانعی وجود ندارد، حالا وقتش رسیده مجید صالحی تصمیمش برای ساخت سه در چهار 2 را عملی کند و شانس خود را برای موفقیت دوباره در زمینه کارگردانی بالا ببرد.

منبع: خراسان

منبع: فرادید

به "مجید صالحی سه در چهار 2 را می سازد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید صالحی سه در چهار 2 را می سازد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید