ادامه اعتراضات عراقی ها در استان بابل با درخواست برکناری استاندار

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، تظاهرات اعتراضی در شهر الحله عراق برای پنجمین روز پیاپی ادامه داشت و تظاهرکنندگان برکناری استاندار بابل را خواهان شدند.

ادامه اعتراضات عراقی ها در استان بابل با درخواست برکناری استاندار

به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، به گفته شاهدان عینی، پس از آنکه حسن مندیل، استاندار بابل برای برگزاری نشستی با مسؤولان وارد ساختمان فرمانداری شهرستان المحاویل شد، صدها تظاهرنماینده محل نشست او را برای ساعاتی محاصره نموده و از او خواستند استعفا دهد.

شاهدان عینی افزودند: تظاهرنمایندگان سعی کردند به ساختمان یورش ببرند اما نیروهای امنیتی که مامور حفاظت از شخص استاندار بودند، پیروز شدند راستا امنی را از درب پشتی برای خارج کردن او از ساختمان فراهم نمایند و به این ترتیب استاندار فورا از محل دور شد.

معترضانی که خواهان استعفای مندیل بودند، اظهار کردند: پروژه های خدماتی در استان به دلیل فساد و سوء مدیریت متوقف شده اند و مندیل مسؤول این وضع است.

پس از آنکه کرار العبادی، استاندار سابق بابل به اتهام جعل مدارک علمی به هفت سال زندان محکوم شد، مندیل دسامبر 2019 مدیریت استان بابل را بر عهده گرفت.

عراق به دلیل شرایط بد اقتصادی و استمرار فساد اقتصادی و سیاسی با وجود وعده های دولت برای بهبود یافتن شرایط، از اکتبر 2019 شاهد اعتراضات مستمری است.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ادامه اعتراضات عراقی ها در استان بابل با درخواست برکناری استاندار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اعتراضات عراقی ها در استان بابل با درخواست برکناری استاندار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید