اوضاع بورس در هفته بعد چطور است؟

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، فرایند بازار سهام همچنان ناامیدکننده است و شاخص فرایندی نزولی را در پیش گرفته. آیا این فرایند در هفته آینده ممکن است شاهد تغییری باشد؟ آخرین اخبار برای بورس هفته بعد چه سیگنال هایی دارند؟

اوضاع بورس در هفته بعد چطور است؟

ـ از صبح امروز برنامه دریافت یک مالیات جدید در شهر کلید خورد و به این ترتیب تمامی مالکان مکلف شده اند نسبت به ثبت املاک خود در سامانه وزارت راه و شهرسازی اقدام نمایند.

ـ سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 22هزار و 586 مبتلای جدید کووید 19 در کشور طی 24 ساعت گذشته اطلاع داد و گفت: متاسفانه در این بازه زمانی 185 بیمار مبتلا جان خود را از دست دادند.

ـ سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا با بیان اینکه فرایند مذاکرات در وین پیچیده و سخت خواهد بود، مدعی شد که کشورش آماده برداشتن تحریم های ناسازگار با برجام است.

ـ عضو انجمن تولیدنمایندگان فولاد از عقب ماندگی صادرات فولاد از برنامه اطلاع داد و گفت: در سال 99 حدود 8 میلیون تن صادرات داشتیم در حالی که باید رقم 10 میلیون تن محقق می شد.

ـ ستاد تنظیم بازار این بار برای تنظیم بازار اقلام اساسی قرار است سه محصول را زیرقیمت بازار عرضه کند که احتمالا مجددا صف های خرید این اقلام مانند مرغ شکل بگیرد.

ـ رئیس جمهور اظهار داشت، یک خانوار سه نفره دارای برگ سهام عدالت 500 هزار تومانی، می تواند تا 21 میلیون تومان اعتبار در قالب کارت اعتباری سهام عدالت دریافت کند.

ـ تنها شرکت تولیدنماینده تراکتور در ایران، نرخ تولیدات خود را به استناد مصوبه تازه هیات مدیره شرکت، 30 درصد افزایش داد.

ـ وزیر اقتصاد در خصوص احتمال تغییر در نرخ سود بانکی گفت: طبیعتاَ شرایط مالی حاضر، اقتضائات جدیدی را طلب می نماید، اما این امر باید مورد آنالیز بیشتری قرار گرفته و به تدریج انجام گردد.

ـ نرخ فروش سیمان سفید از ابتدای امسال 35 درصد افزایش داشت. این در حالی است که در مهر ماه سال گذشته تولیدنمایندگان سیمان قیمت محصول خود را افزایش داده بودند.

ـ خریداران مسکن در تهران باید به طور متوسط 81 درصد بیش از گذشته برای خرید هزینه نمایند.

آخرین پیش بینی ها از بازار سهام را در صفحه پیش بینی بورس بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "اوضاع بورس در هفته بعد چطور است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوضاع بورس در هفته بعد چطور است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید