تخریب بخش هایی از هتل محل اقامت رونالدو در پی ازدحام جمعیت، تکذیب اقامت رونالدو در سوئیت 90 میلیون تومانی

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، مدیر هتل محل اقامت رونالدو از تخریب بخش هایی از این هتل در پی ازدحام جمعیت طرفداران این بازیکن فوتبال اطلاع داد و اقامت رونالدو در سوئیت لاکچری 90 میلیون تومانی را رد کرد.

تخریب بخش هایی از هتل محل اقامت رونالدو در پی ازدحام جمعیت، تکذیب اقامت رونالدو در سوئیت 90 میلیون تومانی

به گزارش ایسنا؛ کریستیانو رونالدو و کاروان تیم النصر عربستان درحالی سفر کوتاه اما پرحاشیه ای را به تهران شروع نموده اند که محل اقامت آن ها نیز از گزند این حواشی و شایعات دور نمانده است؛ از شایعه اجاره یک سوئیت مجلل 250 متری در هتلی 5 ستاره در شمال تهران به قیمت حدودی 90 میلیون تومان برای یک شب اقامت رونالدو گرفته تا اجاره تمام اتاق های این هتل به وسیله طرفداران این بازیکن مشهور. با این وجود، مدیر این هتل تمام این اخبار را رد می نماید و آن ها را حاشیه سازهایی می داند که به واسطه حضور یک چهره مشهور فوتبالی در ایران اتفاق افتاده است.

علی اصغر امیری درباره اخبار و حواشی منتشرشده از محل اقامت بازیکنان تیم فوتبال النصر که به وسیله باشگاه پرسپولیس اجاره شده است، به ایسنا گفت: سه طبقه از این هتل به مدت یک شب در اجاره تیم النصر عربستان است و باقی طبقات هم چنان در اختیار هتل و مسافران است و خبری که درباره اجاره کامل اتاق ها به وسیله طرفداران منتشر شده، درست نیست. 15 طبقه از این هتل هم چنان در اختیار ما واقع شده است و اتاق خالی هم وجود دارد.

او بعلاوه درباره قیمت اتاق هایی که در اجاره تیم النصر است، گفت: رقم هایی که درباره اجاره اتاق ها اعلام شده است درست نیست، ما سه طبقه از هتل در اختیار تیم النصر قرار گرفته که اتاق های آن برای یک شب به قیمت 5 میلیون تومان رزرو شده و ورود به این طبقات هم برای مسافران متفرقه ممنوع است. از سوئیت اختصاصی رونالدو به قیمت شبی 90 میلیون تومان هم خبری نیست؛ همه اتاق های این سه طبقه به قیمت 5 میلیون تومان بوده و این قیمت ها در وب سایت هتل موجود است. البته در آن سه طبقه چند اتاق خوب رزرو شده که ما اطلاع نداریم در اختیار چه کسانی قرار خواهد گرفت. به هر حال این ها مسائل امنیتی است.

امیری بعلاوه به ازدحام جمعیت طرفداران رونالدو در لابی و محوطه هتل اشاره نمود و گفت: ازدحام جمعیت باعث شده فضای سبز، درها و بخش هایی از ورودی هتل آسیب ببیند. البته تمهیدات جدی برای امنیت و اقامت تیم النصر درنظر گرفته شده است.

تیم النصر قرار است شامگاه سه شنبه 28 شهریورماه در ساعت 21:30 در استادیوم آزادی تهران بدون حضور تماشاگر با پرسپولیس بازی داشته باشد.

منبع: فرارو

به "تخریب بخش هایی از هتل محل اقامت رونالدو در پی ازدحام جمعیت، تکذیب اقامت رونالدو در سوئیت 90 میلیون تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب بخش هایی از هتل محل اقامت رونالدو در پی ازدحام جمعیت، تکذیب اقامت رونالدو در سوئیت 90 میلیون تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید