تمرین بانوی توانمند لرستانی در دامداری!

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، فرشته مرادی مقدم در مورد شرایط فعلی خود و حضور در میادین ورزشی توضیحاتی را ارائه داد.

تمرین بانوی توانمند لرستانی در دامداری!

به گزارش ، بانوی ملی پوش معلول لرستانی که نشان نقره پرتاب وزنه کلاس 34 F بازی های پارا آسیایی جاکارتا را کسب نموده، می گوید: در دامداری خودشان تمرین می نماید.

فرشته مرادی مقدم اظهار کرد: پس از بازی های آسیایی جاکارتا و به علت آسیب دیدگی عضله سینه حدود یک سال تمرین نداشتم و به همین علت کار سختی برای کسب سهمیه پارالمپیک 2020 داشتم که با تعویق این رقابت ها فرصت خوبی برای کسب سهمیه دارم.

وی یادآور شد: در پرتاب وزنه و نیزه بازی های پاراآسیایی شرکت کردم اما به علت آسیب دیدگی قصد دارم پارالمپیک فقط در وزنه شرکت کنم.

مرادی مقدم در پاسخ به پرسشی که در ایام کرونایی چطور تمرین می نماید؟ گفت: تمرین های بدنسازی را در خانه و تمرین های پرتابی را در دامداری خودمان انجام می دهم.

این ورزشکار لرستانی افزود: دامداری در شهرستان چگنی قرار گرفته است و منزل ما در خرم آباد است و برای اینکه به آمادگی برسم، مجبورم این شرایط را تحمل و تمرین هایم را به طور جد دنبال کنم.

وی با اشاره به اینکه سهمیه پارا لمپیک توکیو را هنوز کسب ننموده، اضافه نمود: باتوجه به شرایط از رکوردهای تمرینی راضی هستم و اگر قرار باشد پارا لمپیک برگزار گردد، می توانم سهمیه را کسب کنم.

مرادی مقدم گفت: از لحاظ بدنی هیچ گونه مسئله ای برای تمرین ندارم و تمام تلاشم را به کار می گیرم که ابتدا سهمیه و سپس مدال پارا لمپیک را به دست بیاورم.

مرادی مقدم در نخستین حضورش در بازی های پاراآسیایی نشان نقره پرتاب وزنه را کسب کرد و در نیزه ششم شد.

منبع: ایسنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تمرین بانوی توانمند لرستانی در دامداری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین بانوی توانمند لرستانی در دامداری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید