دانلود قسمت پنجم سریال موچین، قسمت 5 موچین

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، قسمت پنجم سریال موچین به نویسندگی و کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی میثم آهنگری، چهارشنبه هشتم مرداد ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی می شود.

دانلود قسمت پنجم سریال موچین، قسمت 5 موچین

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت پنجم سریال موچین اینجا کلیک کنید

موچین اولین تجربه نویسندگی و کارگردانی حسین تبریزی در شبکه نمایش خانگی ای است. او پیش تر تجربه ساخت تعداد زیادی سریال و فیلم را برای تلوزیون داشت است و از جمله آن ها می توان به کیفر، فرشته نزدیک است، تا رهایی، جاده در دست تعمیر و....

مرجانه گلچین، حمید لولایی، شهره لرستانی، زهرا جهرمی، عباس جمشیدی، مهران رجبی، امین چنارانی، رز رضوی، افشین غیاثی، مجید شهریاری، سعیده عرب، آشا محرابی، رابعه اسکویی، علی صادقی و امیر نوری گروه بازیگران سریال موچین را تشکیل می دهند.

در خلاصه داستان این سریال کمدی اجتماعی آمده است: انصاف نیست که دنیای ما آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی صد بار ببینیم و آنقدر بزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که دوست داریم حتی یک بار ببینیم...

موچین در سه قسمت پخش شده نه قصه جدید و نه رویکرد جدیدی به این سبک از کمدی سازی دارد. آدم ها، قصه ها و موقعیت هایی تکراری که بازیگرانی تکراری هم در آن ها هستند.

بازیگرانی که بار ها در فیلم ها و سریال های کمدی ای که بسیاری هم آن ها را سخیف و بی ارزش می دانند ظاهر شده اند و در تیپ های تکراری شان مانده اند. بازیگرانی که در دوره در آثار رضا عطاران و سعید آقاخانی خوب دیده شدند، اما تکرار و تکرار و تکرار تیپ هایشان دیگر هیچ چنگی به دلی نمی زند.

موچین فارغ از نقد ها و نظر های مربوط به آثار شبکه نمایش خانگی و انتظاری که مخاطبان از این آثار دارند با همان فرمول های قدیمی این کمدی ها پا به عرصه گذاشته است و طبیعتا هیچ رقابتی هم با سایر آثار ندارد. چرا که حتی برای رقابت با بدترین آن ها هم حداقلی از کیفیت لازم است که موچین به کلی فاقد آن است.

تجربه نشان داده است که آثار کمدی این چنینی و شوخی هایشان بیشتر برای پسر های نوجوان مدرسه ای جذابیت دارد و شوخی هایشان هم از جنس همان هایی است که آن ها با هم دارند که البته احتمالا اگر بزرگتری این دو قسمت پخش شده از موچین را ببیند و تعداد زیاد شوخی های کلامی سخیف آن را بشنود حتما دیدن آن را برای پسر نوجوانش هم غدقن خواهد کرد.

منبع: فرارو

به "دانلود قسمت پنجم سریال موچین، قسمت 5 موچین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود قسمت پنجم سریال موچین، قسمت 5 موچین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید