مایکروویو هوشمند پاناسونیک با پشتیبانی از دستورات صوتی

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، پاناسونیک آخرین مدل مایکروویو خود را در نمایشگاه CES 2022 معرفی کرد. این مایکروویو هوشمند با دستیار آمازون الکسا سازگار است.

مایکروویو هوشمند پاناسونیک با پشتیبانی از دستورات صوتی

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، کاربران می توانند این مایکروویو رومیزی را به یک بلندگوی هوشمند مجهز به الکسا متصل کرده و از طریق صحبت کردن درخواست پخت انواع خوردنی ها را به مایکروویو بدهند. با اتصال این محصول به بلندگو، می توانید به دستور انجام بیش از صد کار مختلف را به مایکروویو بدهید. می توانید بگویید پاپ کورن درست کند یا چای شما را دوباره گرم کند. مایکروویو بلافاصله این کار را انجام می دهد.

راه اندازی این محصول به دو طریق انجام می شود؛ از طریق برنامه الکسا و راه اندازی کد دوبعدی که معمولاً، اسکن یک کد QR است. برای کار کردن مایکروویو حتما نیازی به اتصال آن به دستیار صوتی الکسا ندارید؛ اما اگر به الکسا متصل نباشد، نمی توانید از ویژگی دستورات صوتی آن استفاده کنید. این محصول میزان نسبتا جمع و جوری دارد. میزان آن کمی کمتر از 13 در 20.5 در 17.3 اینچ است و به راحتی در روی میز یا اتاق خوابگاه جای می گیرد.

این محصول داری ویژگی های بسیاری همچون 10 سطح قدرت و تنظیمات استاندارد پخت (پاپ کورن، گرم کردن مجدد 30 ثانیه، یخ زدایی توربو که از پختن لبه های غذا در هنگام یخ زدایی مواد جلوگیری می کند، توقف، تنظیم مجدد و تایمر ساعت) می باشد. حسگر هوشمند پاناسونیک این مدل را از مایکروویو های دیگر متمایز می کند. کاربران می توانند از بین 20 غذای از پیش برنامه ریزی شده مانند جو دوسر، کره ذوب شده، سیب زمینی و ... یکی را انتخاب کنند، مایکروویو رطوبت غذا را میزان گیری کرده و زمان لازم برای پخت آن ها را محاسبه می کند. مایکروویو هوشمند Panasonic NN-SV79MS در حال حاضر با قیمت 300 دلار در Best Buy و آمازون به فروش می رسد.

منبع: digitaltrends

منبع: فرارو

به "مایکروویو هوشمند پاناسونیک با پشتیبانی از دستورات صوتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروویو هوشمند پاناسونیک با پشتیبانی از دستورات صوتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید