نماینده مجلس: تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما نباید اجازه دهیم که پرسنل فراجا تضعیف شوند چرا که تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است.

نماینده مجلس: تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است

عباس گودرزی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس با اشاره به اغتشاشات شب های گذشته در کشور به وسیله آشوبگران گفت: پرسنل فراجا که چه صورت کلی و چه به صورت خاص در خصوص این اغتشاشات در عین اقتدار رفتاری متواضعانه دارند.

وی اضافه کرد: در کجای جهان دیده می گردد به پلیس حمله گردد و به عنوان نمونه فردی با چاقو شاهرگ پلیس را بزند و به پلیس آسیب برساند و پلیس رفتاری متواضعانه داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما نمی گوییم که کسی ایرادی ندارد آنچه ملاک است این است که معدل عملکرد هر فرد، دستگاه یا سازمان را ملاک آنالیز عملکرد قرار داد و در خصوص پرسنل فرماندهی انتظامی نیز وضع به همین ترتیب است.

گودرزی اعلام کرد: اگر ایرادی در کار وجود دارد باید اصلاح گردد اما نباید آن را به همه تعمیم داد. معدل عملکرد فراجا نمره خوبی دارد.

وی اضافه کرد: ما نباید اجازه دهیم که پرسنل فراجا تضعیف شوند چرا که تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به ناآرامی های روزهای اخیر کشور گفت: صحنه گردانان اصلی این ناآرامی ها دشمنان نظام و استکبار جهانی هستند که هدف شان ایجاد ناآرامی در کشور است و می خواهند مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند.

گودرزی اعلام کرد: البته ممکن است عده ای هم معترض در میان این اغشتاشگران وجود داشته باشد که البته این گروه باید اعتراض خود را به وسیله مسالمت آمیز که قانون آن را پیش بینی نموده اعلام نمایند و باید صف خود از صف آشوبگران هرچه زودتر جدا سازند.

وی اضافه کرد: آسیب زدن به اموال عمومی و بی حرمتی به نوامیس مردم مورد پذیرش هیچ فردی نیست و باید با این قبیل افراد با شدت برخورد گردد.

منبع: فرارو

به "نماینده مجلس: تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس: تضعیف پلیس به معنای تضعیف کل کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید