اخبار سیاسی

اتصال سامانه های وزارت صمت به درگاه ملی مجوز ها تا مهلت مشخص شده

معاون وزیر صمت گفت: با اقداماتی که وزارت صمت در دولت سیزدهم انجام داده است، اتصال سامانه های وزارت صمت به درگاه ملی مجوز ها در زمان مشخص شده قطعی است.

31 اردیبهشت 1401

ملاقات رئیس اتحادیه تکواندو آسیا با وزیر ورزش

رئیس اتحادیه تکواندو آسیا با حضور در ساختمان وزارت ورزش و جوانان، با حمید سجادی ملاقات و گفت وگو کرد.

21 اردیبهشت 1401

ابتکار شورای همکاری برای یمن؛ حل بحران یا مشروعیت بخشی به جنگ افروزی سعودی؟

پس از آن که شورای همکاری خلیج فارس بدون توجه به درخواست انصارالله اظهار داشت که نشستی برای حل بحران یمن در ریاض برگزار خواهد کرد، کارشناسان تأکید کردند که این شورا دنبال حل بحران نیست.

19 اردیبهشت 1401

عمده ترین سیاست در تنظیم بازار، افزایش عرضه محصولات کشاورزی است

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از اجرای سیستم های نوین آبیاری در 70 هزار هکتار از اراضی کشاورزی آذربا یجان شرقی اطلاع داد.

17 اردیبهشت 1401

تعطیلی موقت بازدید شبانه کاخ عالی قاپو اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از تعطیلی موقت نوبت بازدید شبانگاهی کاخ عالی قاپو به دلیل برودت شدید هوا و عدم استقبال گردشگران در ایام فصل زمستان خبر داد.

12 اردیبهشت 1401

آنالیز معافیت مالیاتی پزشکان و تغییر روش پلکانی افزایش حقوق در مجلس در شبکه افق

مجید انصاری سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با افزایش حقوق و دستمزد کارکنان، سربازان و معافیت مالیاتی اقشار پردرآمد شرح داد.

11 اردیبهشت 1401

از هجوم زودهنگام ملخ ها تا جزییات سامانه سماک

تهران (پانا) - رییس سازمان حفظ نباتات کشور هشدار داد که اگر اعتبارات لازم نرسد از 15 بهمن ماه هجوم دوباره ملخ ها آغاز می شود.

10 اردیبهشت 1401

زارع پور خبر داد: ورود نخستین استارتاپ به بورس

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام خبر عملی شدن وعده ورود استارتاپ ها به بازار سرمایه تأکید کرد که در آستانه صدمین روز استقرار دولت نام نخستین استارت آپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.

28 فروردین 1401

انتها 1401؛ زمان بهره برداری از قطعه 2 آزادراه تهران، شمال

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل کشور از بهره برداری از باند رفت قطعه 2 آزادراه تهران-شمال تا خاتمه 1401 خبر داد.

23 فروردین 1401

دستور برطرف مسائل خوابگاه دانشجویان بین المللی دانشگاه شهید مدرس صادر شد

معاون وزیر علوم دستور های لازم برای پیگیری و برطرف بخشی از این مسائل خوابگاه دانشجویان بین المللی دانشگاه شهید مدرس را صادر کرد.

22 فروردین 1401

قبرس از تیرماه مجددا پذیرای گردشگران خواهد بود

قبرس که به خاطر شیوع بیماری کرونا، ممنوعیت پرواز و تردد در کل کشور را اعمال نموده بود، میخواهد از تیرماه دوباره پذیرای گردشگران باشد.

15 اسفند 1400

14 دغدغه در لایحه بودجه 1401 داریم، اما قطعا شرایط بهتر از سال جاری است

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال آینده 14 دغدغه داریم، اما شرایط سال آینده به طور حتم بهتر از سال جاری خواهد بود.

13 اسفند 1400

بحران آب و لزوم هوشمندسازی شبکه های توزیع آب شهری

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه فضای مجازی، شروین جمشیدی در وبینار بحران آب و الزامات هوشمندسازی شبکه تأمین و توزیع آب شهری که به وسیله گروه کشاورزی و منابع طبیعی دیجیتال پژوهشگاه فضای مجازی برگزار گردید، گفت: بحران آب در کشور از یک سو حاصل کاهش...

10 اسفند 1400

قوانین حمل بار رایان ایر باز هم تغییر کرد

رایان ایر قوانین حمل بار خود را برای دومین بار در امسال تغییر داد؛ مسافران اعتراض کردند؛ اجرای قوانین برای یک ماه به تاخیر افتاد.

7 اسفند 1400

روستای زشک در مشهد، روستایی برای تمام فصول!

روستای زشک در مشهد | Zoshkامروز می خواهیم تا کوله پشتی ایرانگردی خودمان را برداریم و به روستای زشک در مشهد برویم. شهر مشهد بیشتر به وسیله بارگاه ملکوتی امام هشتم و بزرگوار شیعیان، امام رضا (ع) شناخته می شود اما این شهر زیبا چه در داخل شهرش و چه در اطرافش،...

7 اسفند 1400

دو انتصاب در وزارت بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکامی جداگانه دکتر مونا زینالو و مهندس رضا محمودی لموکی را به ترتیب به عنوان مشاور وزیر در امور زنان و مشاور وزیر در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیّرین سلامت و مشارکت های مردمی منصوب کرد.

1 اسفند 1400

امتحانات خاتمه ترم برخی از دروس دانشجویان دانشگاه یزد به صورت حضوری برگزار می شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد گفت: نحوه برگزاری امتحانات پایانی نیم سال اول 1401-1400 امتحانات پایان ترم در برخی از دروس صرفاً به صورت حضوری برگزار می شود.

28 بهمن 1400

مشکل کم آبی در اصفهان با دستور حل نمی شود

تهران (پانا) - یک پژوهشگر حوزه آب و توسعه با تاکید بر اینکه نمی توان مشکل آب اصفهان را با دستور حل کرد، گفت شکاف بزرگی که بین تقاضا برای مصرف آب و منابع موجود آب ایجاد شده آنقدر بزرگ است که شاید حل آن خیلی پیچیده و غیرممکن باشد.

22 بهمن 1400

آهنگ ای ایران بنان ثبت ملی شد

سرود ای ایران همزمان با روز بزرگداشت فردوسی، ثبت ملی شد.

21 بهمن 1400

اعلام آمادگی ایران برای صدور خدمات فنی و مهندسی به آذربایجان

وزیرامور خارجه آذربایجان، در نشست وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در باکو گفت که در آینده نزدیک به تهران سفر خواهد کرد.

13 بهمن 1400
تعداد: (208)