پاداش هایی با دلار جهانگیری!

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، محمد موسوی شاید فقط یک دردل کرد؛ آن هم از دید خودش به عنوان یک بازیکن تیم ملی. یک روز پس از آن که کمیته ملی المپیک جوایز دلاری مدال آوران در پای سکو را بیان کرد سرعتی زن والیبال ایران موضع تندی نسبت به این اتفاق گرفت.

پاداش هایی با دلار جهانگیری!

به گزارش وبلاگ تکنولوپ به نقل از روزنامه وبلاگ تکنولوپ ، بر اساس اعلام کمیته ملی المپیک پاداش پای سکوی مدال آوران برای مدال طلا 10 هزار دلار، برای مدال نقره 5 هزار دلار و برای مدال برنز 3500 دلار است. اتفاقی که واکنش تند موسوی را به همراه داشت. موسوی در استوری خودش در اینستاگرام نوشت:به نظر من زحمت نکشید ، راضی نیستیم تو دردسر بیفتین. 2 تا داستان هست ؛ طرف 4 سال پوستش کنده میشه تو بالاترین سطح ورزش جهان قرار می گیره و پاداشش 240 تومن که اگه شانس بیاره و به دلار جهانگیری حساب نکنن، 10 درصد مالیات هم کم، میشه 224 تومن که دیگه حساب کنید بنده خدای قهرمان چیکارش می تونه بکنه. داستان دوم، ورزش های گروهی هست که ما جزوشون هستیم. برفرض محال قهرمان بشیم نصف میشه این عدد. خدایی دمتون گرم عالی هستین. واسه اولین بار خدا رو شکر می کنم که ما مدال نمی گیریم. چون واقعا زور داشت بعد مدال المپیک این باشه پاداش . من که اگه این مدال رو بگیرم و این پاداش رو دریافت کنم قطعا همون قدر میذارم روش و پس میدم که دینی گردنمون نیفته.

کم کاری و انگشت اتهام به موسوی

پس از این استوری جنجالی بلافاصله حاشیه ها برای موسوی شروع شد. خیلی ها در فضای مجازی او را متهم به حاشیه سازی برای کاروان ایران در آستانه المپیک کردند و از او خواستند تا سعه صدر داشته باشد. خیلی از کاربران هم از این نوشتند که او اگر دلش به حال تیم ملی در المپیک می سوخت درالمپیک ریو در رژه کاروان شرکت می کرد! به عقیده بسیاری از کاربران کمیته المپیک و فدراسیون والیبال باید با رفتارهای این چنینی برخورد نمایند و اجازه ندهند تا حاشیه ای گریبان کاروان را بگیرد.

با این حال رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران پس از اظهار نظر موسوی در گفت و گو با وبلاگ تکنولوپ گفت:فکر می کنم موسوی دچار سوءتفاهم شده است. این طور نیست که برای ورزش های تیمی پاداش نصف گردد. بدون شک اگر والیبال ایران مدال بیاورد این پاداش به تک تک اعضای کاروان پرداخت خواهد شد.

سجادی و شعله ور کردن آتش زیر خاکستر

این طبیعی است که گاهی سکوت کردن و حرف نزدن می تواند قائله را ختم به خیر کند،اتفاقی که ظاهرا نصرا... سجادی سرپرست کاروان ایران در توکیو آن را بلد نیست! پس ازاستوری موسوی وقتی وبلاگ تکنولوپ از سجادی در این باره سوال کردند او این واکنش را نشان داد و گفت:شما چرا دلاری پاداش ها را حساب می کنید؟ اگر به ریال حساب کنید این پاداش ها به نسبت 4 - 5 سال قبل بیشتر هم شده است!برای اظهار نظری که سجادی نموده از تهران تا توکیو هزارتا علامت تعجب می گردد گذاشت و دیگر حرفی باقی نخواند ماند!

فقط والیبالی ها معترض نیستند

در بحث پیش آمده برای پرداخت پاداش ها این فقط والیبالی ها نیستند که معترض شده اند. ظاهرا صدای بستکتبالی ها هم در آمده است و آنها هم بر این عقیده هستند که باید شاخص ها درباره رشته های گروهی رعایت گردد.آنها می خواهند در نهایت کار به جایی برسد که پاداش ها برای رشته های تیمی نصف نگردد و مطابق استاندارد به همه آنها تعلق بگیرد.

امیر خوش خبر: والیبالی ها همواره رک گو هستند

سرپرست تیم ملی والیبال در واکنش به حاشیه های به وجود آمده می گوید:بچه های والیبال همواره رک حرف های شان را زده اند. من نمی خواهم درباره استوری موسوی زیاد حرف بزنم اما خب این که آن استوری خوب بوده یا بد را مسؤولش من نیستم. خوش خبر حالا به برخی جوسازی های رسانه ها انتقاد دارد: برخی نقدها تنها ذهن ما را خراب می نماید. در حالی که نقد خوب راه را معین می نماید و ما هم با آن مسئله ای نداریم. به نظرم حالا خیلی ها نقادی را بلد نیستند.

مازیار فیروزی - گروه ورزش / روزنامه وبلاگ تکنولوپ

منبع: جام جم آنلاین

به "پاداش هایی با دلار جهانگیری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداش هایی با دلار جهانگیری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید