کتاب های آماندا گورمن در صدر پرفروش ها

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، کتاب های در دست چاپ آماندا گورمن شاعر جوانی که در مراسم تحلیف جو بایدن حضور پیدا نموده بود پرفروش شدند.

کتاب های آماندا گورمن در صدر پرفروش ها

به گزارش وبلاگ تکنولوپ به نقل از گاردین، کتاب های در دست چاپ آماندا گورمن شاعر 22 ساله آمریکایی که با شعرخوانی در مراسم تحلیف جو بایدن، رییس جمهور جدید آمریکا بسیار مورد توجه نهاده شد به صدر پرفروش ها رسید.

فقط چند ساعت پس از آن که این شاعر جوان شعر تپه ای که بر فراز آن خواهیم رفت را در مراسم تحلیف اجرا کرد انتشارات پنگوئن بچه ها بیان کرد این شعر گورمن را در قالب یک کتاب مجزا در فصل بهار پیش رو منتشر خواهد نمود. بر اساس اطلاعات ارائه شده 150هزار نسخه از این کتاب در چاپ اول منتشر خواهد شد که این تعداد حتی برای یک مجموعه شعر هم رقمی بی سابقه است.

چندین روز پیش از حضور گورمن در این مراسم اعلام شده بود نخستین مجموعه شعر این شاعر که اتفاقا با عنوان تپه ای از بر فراز آن خواهیم رفت منتشر شده است در 21 سپتامبر در ایالات متحده منتشر خواهد شد. نخستین کتاب مصور این ملک الشعرای جوان آمریکا نیز با عنوان آوازهای تغییر در همان روز منتشر خواهد شد.

فقط چند دقیقه پس از شعرخوانی گورمن، هر دو این کتاب ها به صدر کتاب های پرفروش آمازون رسیدند.

گورمن در گفت وگویی با سی ان ان گفته بود لکنت زبان داشته و ادای حرف ر برایش مشکل بوده که در نهایت در دوران کودکی آن را رفع نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کتاب های آماندا گورمن در صدر پرفروش ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب های آماندا گورمن در صدر پرفروش ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید