کلانتری: بازیکنانمان مقابل آلومینیوم جسورانه بازی کردند

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: بازیکنان ما واقعا جسورانه بازی کردند و اعتماد به نفس خوبی دارند، چون در تمام نقاط زمین پاس کاری می کنیم و روان بازی می کنیم.

کلانتری: بازیکنانمان مقابل آلومینیوم جسورانه بازی کردند

به گزارش ایسنا، علی اصغر کلانتری، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اظهار کرد: به حریف تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه بتوانند جزو تیم های برتر لیگ باقی بمانند. ما می دانستیم بازی سختی است، ولی این سختی برای دو طرف بود. ما حریف ساده ای نبودیم که بیاییم اینجا و راحت ببازیم و برویم. این را نشان دادیم و در نیمه اول، بازی شجاعانه و پایاپای داشتیم. دنبال کار دفاعی نبودیم. به بازیکنانم تبریک می گویم که خوب کار کردند. از جلو کار کردیم و فشار آوردیم و موقعیت هایی هم درست کردیم.

او ادامه داد: نیمه اول برای ما نیمه خوبی بود و فرایند تاکتیک و کاری که انجام دادیم خوب بود، چون در زمین خودمان در حافظیه نمی توانیم چنین بازی ای انجام دهیم. در نیمه دوم در 15 دقیقه اول تیم حریف با تغییر سیستم ما را تحت فشار گذاشت و پس از آن ما هم سیستم را عوض کردیم که بتوانیم از حملات حریف جلوگیری کنیم و به شرایط خوبمان برگشتیم. بازی متعادل شد تا اینکه در دو صحنه حریف خطرناک ظاهر شد و روی یکی از این دو توپ به گل رسید. ان شاءالله بتوانیم روی ضعف هایمان کار کنیم و آن ها را رفع کنیم. چند بار روی دروازه آلومینیوم موقعیت داشتیم و بهتر می توانستیم عمل کنیم، اما در ضربات آخر خوب نبودیم.

سرمربی فجرسپاسی با بیان اینکه تیمش اعتماد به نفس خوبی دارد، گفت: ما از اول بازی بدون این که بازیکنانم زیر توپ بزنند، از درون دروازه تا جلو پاس می دهیم و خوب هستیم، اما روی ضربات نهایی و خط حمله باید خیلی بهتر باشیم. امیدوارم بتوانیم نقاط ضعفمان را پوشش دهیم. بازیکنان ما واقعا جسورانه بازی کردند و این را نشان دادیم، اما در نیمه دوم بازی سخت شد. وقتی تغییر سیستم دادیم، شرایط بهتر شد، اما می توانستیم بهتر کار کنیم تا به گل برسیم. کمتر تیمی در این چند بازی به این شکل با تیم آلومینیوم بازی کرد.

منبع: فرارو

به "کلانتری: بازیکنانمان مقابل آلومینیوم جسورانه بازی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانتری: بازیکنانمان مقابل آلومینیوم جسورانه بازی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید