کلیه پارک ها و تفرجگاه ها در روز طبیعت بسته است، مردم برای روز طبیعت برنامه ای نداشته باشند

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، جانشین پلیس راه تهران بزرگ با تاکید بر اینکه مردم برای روز طبیعت برنامه ای نداشته باشند، گفت برنامه ریزی انجام شده تا در مبادی ورودی و خروجی شهر تهران اجازه ندهیم افراد از تهران خارج شوند و قصد ورود به داخل پارک ها و تفرجگاه ها داشته باشند، زیرا برابر دستورالعمل ها کلیه پارک ها و تفرجگاه ها در روز طبیعت بسته است.

کلیه پارک ها و تفرجگاه ها در روز طبیعت بسته است، مردم برای روز طبیعت برنامه ای نداشته باشند

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، سرهنگ محمودوند-جانشین پلیس راه تهران بزرگ در برنامه ای تلویزیونی اظهار کرد: برابر دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا، در پلیس راه تهران بزرگ در سه نقطه آزادراه تهران-قم، آزادراه تهران-شمال و جاده قدیم تهران-قم محدودیت و ممنوعیت داریم. کلیه همکاران که در این سه نقطه به صورت شبانه روزی هستند، برابر دستورالعمل اجرایی، خودروهایی که با پلاک شهرستان قصد ورود به شهر تهران را داشته باشند ممانعت به عمل می آید و اجازه ورود به داخل شهر را به آنها نمی دهند، هم چنین خودروهایی که دارای پلاک تهران هستند و قصد خروج از شهر تهران را دارند، همکاران این خودروها را به سمت تهران برگشت می دهند.

به گفته جانشین پلیس راه تهران بزرگ، در دو سه روزی که طرح اجرا شده، حدود چهار هزار و 500 دستگاه خودرو برگشت داده شده است و 271 فقره اعمال قانون داشته ایم؛ کسانی اعمال قانون شدند که معمولاً تمرد از دستور پلیس و قصد ادامه سفر را داشته اند، اما کسانی که قصد دارند از استان تهران خارج شوند که معمولاً از استان های جنوبی هستند و قصد دارند به استان های شمالی و شرقی بروند، می توانند از کنار گذرهایی که در شهر تهران وجود دارد، استفاده کنند و از شهر تهران خارج شوند.

محمودوند به مردم گفت که برای روز طبیعت برنامه ریزی نداشته باشند.

وی گفت: برنامه ریزی اجرا شده که در مبادی ورودی و خروجی شهر تهران اجازه ندهیم افراد از تهران خارج شوند و قصد ورود به داخل پارک ها و تفرجگاه ها داشته باشند، زیرا برابر دستورالعمل ها کلیه پارک ها و تفرجگاه ها در روز طبیعت بسته است.

جانشین پلیس راه تهران بزرگ از کلیه هموطنان تقاضا کرد که آن دسته از رانندگانی که قصد سفر دارند در جریان باشند که اجازه خروج از شهر را به آنها نمی دهیم و رانندگانی که با ما همکاری داشتند کمال تقدیر و تشکر از آنها داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کلیه پارک ها و تفرجگاه ها در روز طبیعت بسته است، مردم برای روز طبیعت برنامه ای نداشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلیه پارک ها و تفرجگاه ها در روز طبیعت بسته است، مردم برای روز طبیعت برنامه ای نداشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید