6 خرید قطعی پرسپولیس در پنجره تابستانی

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، . با جدایی بیرانوند پرسپولیس گزینه های مختلفی را برای جانشینی او آنالیز کرد و در نهایت یحیی گل محمدی رای به حضور لک داد.

6 خرید قطعی پرسپولیس در پنجره تابستانی

پرسپولیس با 6 بازیکن مد نظر یحیی گل محمدی به توافق نهایی رسیده است.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس که پیروز شد در لیگ نوزدهم با قهرمانی زودهنگام خود چهارمین جام پیاپی در لیگ برتر را بالای سر ببرد در راستای عطش سیری ناپذیر خود برای کسب پیروزیت های بعدی قرار است در فصل جابجایی طوفانی ظاهر گردد و در گام اول با 6 بازیکن مورد نظر یحیی گل محمدی به توافق رسیده تا فصل بعد تیمی قدرتمندتر را راهی رقابت های داخلی و خارجی کند. سرخپوشان که چند بازیکن خود را از دست داده اند این 6 نفر را به جمع نفرات خود اضافه خواهند کرد:

دانیال اسماعیلی فر

مثل فصل گذشته شاه ماهی جابجایی است تیم های مدعی زیادی خواستار جذبش هستند با این تفاوت که او دیگر با ذوبی ها قرارداد ندارد و مدیران باشگاه نمی توانند مانع جدایی اش شوند. اسماعیلی فر از بازیکنان مورد علاقه گل محمدی است که با او در ذوب آهن و تراکتور همکاری داشته و حالا در پرسپولیس قرار است برای تقویت سمت راست این تیم حضور پیدا کند. دانیال پیشنهادات خوبی از سپاهان و تراکتور هم داشت ولی ترجیح داده با پرسپولیس به توافق برسد و فقط یک امضا تا نهایی شدن این انتقال باقی مانده است و باید کار او با پرسپولیس را تمام شده دانست.

سعید آقایی

اولین باری که نامش به عنوان گزینه دفاع چپ پرسپولیس مطرح شد در پنجره تابستانی پیش از لیگ هفدهم بود که آقایی قصد داشت از تراکتور جدا گردد و با پرسپولیس مذاکراتی داشت ولی چک 1.5 میلیاردی که در اختیار گسترش فولاد بابت رضایت نامه قرار داده بود مشکل بزرگش در راه سرخپوش شدن بود و از همین رو به سپاهان رفت و 3 سال در آنجا حضور داشت. چندی پیش بود که مذاکرات و توافق آقایی با پرسپولیس رسانه ای شد و همین موضوع باعث شد قلعه نویی او را از اردوی طلایی پوشان کنار بگذارد و حالا بعد از گذشت چند هفته و در آستانه هفته پایانی لیگ برتر توافق نهایی او با سرخپوشان رسانه ای می گردد. آقایی نیم فصل تا یک قدمی رفتن به استقلال پیش رفته بود ولی این انتقال نهایی نشد.

حامد لک

از همان سال اولی که در ترکیب صبا گل کرد و در فوتبال ایران درخشید خودش را یک پرسپولیسی دو آتشه معرفی کرد و در طول این سال ها آرزوی پرسپولیسی شدن داشت و چند بار هم تا یک قدمی رسیدن به خواسته خود پیش رفت ولی این انتقال نهایی نشد و ظاهراً گلر ماشین سازی قرار است در لیگ بیستم و در آستانه 30 سالگی به هدفش برسد. با جدایی بیرانوند پرسپولیس گزینه های مختلفی را برای جانشینی او آنالیز کرد و در نهایت یحیی گل محمدی رای به حضور لک داد.

مهدی مهدی پور

یکی دیگر از بازیکنان مورد علاقه یحیی که او را با خودش از ذوب آهن به تراکتور منتقل کرد و حالا قرار است همکاری شان در پرسپولیس هم ادامه پیدا کند. مهدی پور از شرایطش در ذوب آهن راضی نیست و پیشنهاد خوبی که از پرسپولیس دریافت نموده باعث شده تصمیمش برای جدایی از جمع سبزپوشان اصفهانی قطعی گردد و توافقاتش در مذاکره با سرخپوشان هم زود به توافق منجر شده و احتمالاً او را در لیگ بیستم در ترکیب پرسپولیس خواهیم دید.

میلاد سرلک

از سپاهان به نساجی و از نساجی به شهر خودرو رفت و حالا گزینه جدی پرسپولیس در پنجره زمستانی محسوب می گردد. ظاهراً احتمال جدایی همزمان نوراللهی و کامیابی نیا باعث شده سرخپوشان به جز مهدی پور به دنبال جذب یک بازیکن دیگر هم در پست هافبک دفاعی باشند و گزینه گل محمدی سرلک است که بعید به نظر می رسد جذبش کار سختی برای سرخپوشان تهرانی باشد و او را هم باید ورودی جدید این تیم در تابستان دانست.

محمد میری

پدیده جدید و جوان نساجی که زیر نظر محمود فکری گل نموده است پیشنهادات جالب توجهی دریافت نموده که یکی از آنها از پرسپولیس است. میری با دو شوت مهار نشدنی دروازه استقلال و سپاهان را در هفته های اخیر باز نموده تا نشان دهد گل زنی روی شوت های از راه دور تبحر او محسوب می گردد و با توجه به شرایط سنی مناسب گزینه خوبی برای جذب در تابستان محسوب می گردد.

منبع: عصر ایران

به "6 خرید قطعی پرسپولیس در پنجره تابستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 خرید قطعی پرسپولیس در پنجره تابستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید