آتش سوزی عجیب در منزل گلر لیگ فزونی

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، محمد ناصری، دروازه بان باتجربه لیگ برتر که فصل گذشته در پیکان توپ می زد، روز گذشته با یک حادثه عجیب و تلخ روبرو شد.

آتش سوزی عجیب در منزل گلر لیگ فزونی

در حالی که ناصری بعد از سرانجام لیگ برتر برای استراحت به مسافرت رفته و در جزیره کیش حضور دارد، خانه اش در تهران دچار آتش سوزی شد. ظاهرا اتصالی در سیم کشی چراغ های سقف کاذب باعث این آتش سوزی شده و البته که موضوع با وساطت همسایه ها و آتش نشانی ختم به خیر شده است.

ناصری درباره این حادثه به خبرنگار ما گفت: من اکنون در مسافرت هستم؛ همسایه هایم متوجه آتش سوزی و بوی دود در ساختمان شده بودند و با من تماس گرفتند. سریعا آتش نشان ها در محل حاضر شدند و می خواستند در منزل را بشنمایند و آتش را خاموش نمایند. از قضا کلید خانه را نزد یکی از دوستانم گذاشته بودم و او سریعا به خانه ام رفت و در را باز کرد تا آتش نشان ها به ماجرا سرانجام بدهند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا ضرر مالی زیادی دیده است، بیان نمود: خدا را شکر که خودم و خانواده ام در منزل نبودیم و آسیب جانی به کسی وارد نشده؛ هنوز به تهران برنگشتم، اما بر اساس آنچه دوستانم می گویند آتش نشان ها زود در محل حاضر شدند و آسیب مالی زیادی هم به خانه وارد نشده است.

منبع: فرارو

به "آتش سوزی عجیب در منزل گلر لیگ فزونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی عجیب در منزل گلر لیگ فزونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید