استقلال بهتر از فصل قبل شده اما پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می گردد

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، تهران (پانا) - پیشکسوت پرسپولیس معتقد است این تیم در نیم فصل دوم باید به فکر جذب طراحی در حد و میزان سروش رفیعی باشد.

استقلال بهتر از فصل قبل شده اما پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می گردد

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با پانا درباره فزونی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: یک سوم ابتدایی بازی با عملکرد بهتر فولاد همراه بود و آنها توانستند پرسپولیس را تخت فشار قرار داده و موقعیت گل هم ایجاد نمایند اما بعد از 15 دقیقه پرسپولیس جریان بازی را اختیار گرفت و تیم برتر زمین شد و همین فرایند را هم بازیکنان تا سرانجام بازی حفظ کردند. اگر کمی دقت بیشتری شده بود بازی بیشتر از یک گل از سمت پرسپولیس داشت.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس باید در بازی های خانگی دقت بیشتری داشته باشند، این بازی ها با توجه به زمین خوب استادیوم آزادی و امتیاز خانگی که دارد فرصت خوبی است تا تیم تفاضل گل خود را بالا ببرد تا اگر جایی کار به تفاضل گل کشیده شد مسئله ای نداشته باشیم و اتفاق دومین سال حضور برانکو در ایران رخ ندهد که با تفاضل گل جام را به استقلال خوزستان دادیم.

فنونی زاده درباره قهرمانی استقلال در نیم فصل اول لیگ برتر گفت: استقلال در مقایسه با فصل های قبل قبل وضعیتش بهتر شده است اما من اعتقاد دارد به دلیل شخصیت قهرمانی که در پرسپولیس ایجاد شده باز هم پرسپولیس صدرنشین خواهد شد و جام را سید جلال حسینی بالای سر می برد.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه درباره تقویت پرسپولیس در جابجایی زمستانی گفت: اینکه پرسپولیس احتیاج به خرید دارد قطعی است و کسی منکر آن نمی گردد. حضور بازیکن خلاق و بازی سازی مانند سروش رفیعی برای تیم لازم است و من فکر می کنم به جای اینکه اولویت خرید مهاجم باشد، باید دنبال طراحی مانند سروش رفیعی باشند تا فرایند بازی سازی تیم خوب و حرفه اش گردد.

وی در ادامه درباره انتقاد طرفداران از عملکرد رضا اسدی گفت: اسدی چون چند بازی در ترکیب تیم حضور نداشت شاید به همین دلیل افت نموده است. من احساس می کنم با این فرایندی که درست شده خود اسدی هم از نظر روحی و روانی احتیاج به تقویت دارد و اینکه بازیکن چند دقیقه بعد از ورود به زمین خسته می گردد ناشی از بحث روحی و روانی است و انتظاری که از خودش دارد. نه تنها رضا اسدی، بلکه همه بازیکن هایی که به پرسپولیس می فرایند باید بدانند کجا رفته اند و پیراهن چه تیمی را بر تن نموده اند. برای فیکس شدن در پرسپولیس باید کوشش زیادی کرد و روحیه بالایی داشت که توقع طرفداران را برآورده نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "استقلال بهتر از فصل قبل شده اما پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال بهتر از فصل قبل شده اما پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید