تصاویر ، جوراب جنجالی نخست وزیر انگلیس در ملاقات با همتای ژاپنی ، واکنش متفاوت ژاپنی ها ؛ جوراب قرمز نایاب شد!

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، جوراب های قرمز روشنی که ریشی سوناک در سفرش به ژاپن پوشیده بود، مورد اقبال عجیب ژاپنی ها نهاده شد.

تصاویر ، جوراب جنجالی نخست وزیر انگلیس در ملاقات با همتای ژاپنی ، واکنش متفاوت ژاپنی ها ؛ جوراب قرمز نایاب شد!

به گزارش وبلاگ تکنولوپ به نوشته تلگراف، ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس در زمان ملاقات با فومیو کیشیدا، همتای ژاپنی خود جوراب های 8 پوندی قرمزی در حمایت از تیم بیسبال کیشیدا - هیروشیما تویو کپور - پوشید. او بعلاوه برای رعایت آداب ژاپنی به نشانه احترام کفش هایش را درآورد و جوراب ها را با کراوات قرمزش ست کرد.

حداقل این بار جوراب ها بدون سوراخ بودند، برخلاف پارگی که در زیر یکی از کفش های سوناک در جریان نشست رهبران محافظه کاران در سال گذشته مشاهده شد.

سوناک در ملاقات با کیشیدا به جوراب هایش اشاره نمود و گفت: امیدوارم تیم بیسبال شما فصل بهتری نسبت به تیم فوتبال من داشته باشد که فصل بسیار بدی را پشت سر گذاشته است.

صبح روز بعد، تمام جوراب های قرمز در تمام جوراب فروشی های منطقه هیروشیما فروخته شد. جوراب ها به صورت آنلاین نیز فروخته شد.

ساتوکو مورای، طراح مسئول این محصول، به رسانه های محلی گفت: این مانند یک رویا است لرزش بدنم ارام نمی گردد. به حدی شوکه شده ام که که نتوانستم بخوابم. خوشحالم که مردم هیروشیما از این طراحی راضی هستند.

اگر لحن و اقدام سوناک را کمی ساختگی بدانیم، باید اذعان کرد این اقدام به ایجاد یک محیط دلپذیر برای جلسه با نمایندگان دولت ژاپن یاری کرد. قراردادهای سرمایه گذاری میلیاردی در بریتانیا، از جمله پروژه 10 میلیارد پوندی دریایی در اسکاتلند، هیدروژن کم کربن و سایر پروژه های انرژی پاک به وسیله یک شرکت بزرگ؛ یک مشارکت استراتژیک تازه، توافق هیروشیما؛ و تعهد به استقرار ناوگان جنگی نیروی دریایی سلطنتی در هند و اقیانوس آرام تا سال 2025 نشان داد که تجارت جدی و مهمی نیز صورت گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر ، جوراب جنجالی نخست وزیر انگلیس در ملاقات با همتای ژاپنی ، واکنش متفاوت ژاپنی ها ؛ جوراب قرمز نایاب شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، جوراب جنجالی نخست وزیر انگلیس در ملاقات با همتای ژاپنی ، واکنش متفاوت ژاپنی ها ؛ جوراب قرمز نایاب شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید