حرف هایی که نباید هرگز به یک کانادایی بزنید!

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، هاکی برای کانادایی ها ورزش ملی حساب می شود و به همین علت اهمیت زیادی برای آن ها دارد. مهم نیست که با طرفداران کدام تیم حرف می زنید، سعی کنید حرف بدی در مورد هاکی نزنید.

حرف هایی که نباید هرگز به یک کانادایی بزنید!

هر منطقه ای فرهنگ و مسائل مربوط به خودش را دارد. کانادا و کانادایی ها نیز از این مساله مستثنی نیستند پس اگر به کانادا رفتید یادتان باشد درباره این مسائل حرف نزنید.

هر کشور و مردمی بر روی برخی موضوعات حساسیت دارند و اگر شما به عنوان یک فرد خارجی درباره این موضوعات سوال بپرسید و یا در آن ها دخالت کنید قطعا از شما آزرده خواهند شد.

هاکی برای کانادایی ها ورزش ملی حساب می شود و به همین علت اهمیت زیادی برای آن ها دارد. مهم نیست که با طرفداران کدام تیم حرف می زنید، سعی کنید حرف بدی در مورد هاکی نزنید.

حتی به شوخی یا با کنایه غیر مستقیم هم این حرف را نزنید. مثلا نپرسید به ترامپ رای دادی یا بایدن؟

هرگز در مورد دین صحبت نکنید، مگه اینکه فقط بگویید: من از حق شما برای چیزی که باور دارید، حمایت می کنم. بیشتر از دو سوم کانادایی ها مسیحی هستند، اما مذهب مسئله ای است که، کانادایی ها ترجیح می دهند در موردش حرف نزنند.

بیشتر نقاط کانادا 4 فصل از جمله تابستان را دارد. هر چه به سمت شمال می روید، هوا سرد تر می شود، اما در کل هر 4 فصل را در این کشور تجربه می کنید، بنابراین خیلی هم بابت آب وهوا غر نزنید.

ظاهر پول کانادایی ها فرق دارد، اما دوستش دارند. رنگ ها و اشکال مختلف سکه ها و اسکناس ها کمک شان می کند تا به سرعت از هم تشخیص شان بدهند. بسیای از عناصر عجیب روی آن ها، برای تشخیص پول های تقلبی هستند.

چون آن ها دوست دارند همیشه مودب باشند. البته وقتی sorry می گویند، به معنای متاسفم نیست. گاهی اوقات به معنی ببخشید، گاهی هم برای ابراز ناراحتی با ابهام است؛ بنابراین بابت این قضیه از آن ها انتقاد نکنید.

منبع: همشهری

منبع: فرادید

به "حرف هایی که نباید هرگز به یک کانادایی بزنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف هایی که نباید هرگز به یک کانادایی بزنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید