راهکار های پیشگیری از اشتباهات پیامکی ، چگونه از چوهر نامرئی استفاده کنیم؟

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، میلیون ها دارنده آیفون اغلب پیامک های خود را به صورت اشتباه تایپ می نمایند، برای پیشگیری از سه اشتباه بزرگ در زمان ارسال پیامک می توانید از هک های آیفون بهره ببرید.

راهکار های پیشگیری از اشتباهات پیامکی ، چگونه از چوهر نامرئی استفاده کنیم؟

به گزارش وبلاگ تکنولوپ و به نقل از روزنامه سان، سه اشتباه بزرگ در ارسال پیغامک وجود دارد که میلیون ها دارنده آیفون مرتکب می شوند. بد نیست همین حالا برنامه پیغام خود را آنالیز کنید تا از بعضی بهبودهای جدی در زمینه تایپ و ارسال پیغامک لذت ببرید.

سه هک آیفون (هک آیفون برای توصیف هرگونه دانلود، باز کردن قفل و آموزش آیفون استفاده می گردد که برای باز کردن دستگاه آیفون به منظور دستیابی به چیزی که اپل هرگز در نظر نداشت استفاده می گردد) وجود دارد که قطعا باید به طور مرتب برای تایپ پیغامک از آن ها بهره ببرید.

استفاده نکردن از حالت فوکوس خواب

هیچ چیز بدتر از بیدار شدن در شب با یک پیغام متنی بی اهمیت نیست. در عین حال، لزوما نمی خواهید تلفن خود را در مواقع اضطراری کاملا بی صدا نگه دارید. خوشبختانه می توانید ویژگی Sleep Focus (فوکوس خواب) را در آیفون خود تنظیم کنید تا برترین تنظیمات زمان شب را به شما ارائه دهد. به سادگی آن را از بالای صفحه به پایین بکشید تا وارد مرکز کنترل شما گردد. سپس به سادگی انگشت خود را روی نماد ماه نگه دارید و سپس Sleep را انتخاب کنید. اگر روی سه نقطه در سمت راست ضربه بزنید، می توانید نحوه عملکرد Sleep را تنظیم کنید.

برای مثال، می توانید افراد را به اعلان های مجاز اضافه کنید تا دوستان مهم یا اعضای خانواده همچنان بتوانند با شما تماس بگیرند. اما پیغام های افراد دیگر تا صبح خاموش خواهد شد. به آن ها اطلاع داده می گردد که فوکوس خواب را فعال نموده اید، بنابراین برای آن ها تعجب نخواهند کرد.

فیلتر نکردن پیغام های شما

اگر برنامه پیغام های شما به طور دائم پر از هرزنامه است، این ترفند را دوست خواهید داشت. می توانید پیغام های اپل خود را طوری تنظیم کنید که فرستنده های ناشناس را فیلتر کند. این کار همه پیغامک ها را از افرادی که مخاطب شما نیستند پنهان می نماید.

این بدان معنی است که صندوق ورودی اصلی شما فقط افرادی هستند که ذخیره نموده اید. برای اجرای این برنامه به سادگی به Settings > Messages بروید و سپس به قسمت Message Filtering بروید. اکنونFilter Unknown Senders (ارسال کنندگان ناشناس را فیلتر کنید) را روشن کنید. وقتی به برنامه پیغام ها برگشتید، فیلترها را در بالا سمت چپ خواهید دید.

در این لحظه که می توانید نمای اینباکس (محل نگهداری نامه هائی که دریافت شده) مورد نظر خود را برای استفاده انتخاب کنید. برای برترین نمایش، به سادگی فرستنده های شناخته شده را انتخاب کنید. اما هر چند وقت یکبار، فرستنده های ناشناس را آنالیز کنید، در صورتی که مورد مهمی در آنجا ظاهر گردد.

استفاده نکردن از جوهر نامرئی

آیفون شما دارای یک ویژگی بسیار مفید Invisible Ink (جوهر نامرئی) است. وقتی پیغام Invisible Ink را دریافت می کنید، محو می گردد و خواندن آن غیرممکن است. این بدان معناست که کسی که از بالای شانه شما به صفحه مانیتورتان نگاه می نماید فقط پیغام های خالی را می بیند. این ویژگی به شما امکان می دهد مخفیانه در خصوص اسپویل های فیلم (لو دادن داستان فیلم) یا سریال های تلویزیونی (برملا کردن قسمت هایی از سریال که هنوز نمایش داده نشده اند) در چت های گروهی صحبت کنید.

بیشتر بخوانید:

  • تصاویر | تقلب از روی دست آیفون | ریلمی C55 معرفی گردید

برای فعال کردن ویژگی جوهر نامرئی به پیغام ها بروید و یک چت iMessage را باز کنید، سپس پیغامی را تایپ کنید. حالا دکمه ارسال را نگه دارید تا منوی مخفی نمایان گردد. گزینه جوهر نامرئی (Invisible Ink) را انتخاب کنید و سپس Send را بزنید. برای آشکار کردن پیغام، باید روی آن ضربه بزنید یا آن را با انگشت نگه دارید.

منبع: همشهری آنلاین

به "راهکار های پیشگیری از اشتباهات پیامکی ، چگونه از چوهر نامرئی استفاده کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکار های پیشگیری از اشتباهات پیامکی ، چگونه از چوهر نامرئی استفاده کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید