رقابت های سختی در پیش داریم، اختلافی با امیر حسینی ندارم

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، هفته دوم رقابت های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری هفت ملاقات پیگیری می گردد. تیم سایپا در حالی مقابل تیم خاتم اردکان صف آرایی خواهد نمود که مانند هفته نخست امین اسماعیل نژاد، یکی از پشت خط زن های خود را به دلیل مشمول بودن در اختیار ندارد و رضا صفایی، تنها پشت خط این تیم در این بازی خواهد بود. ممکن است مصطفی کارخانه در بازی مقابل خاتم از سید محمد موسوی نیز در این پست استفاده کند.

رقابت های سختی در پیش داریم، اختلافی با امیر حسینی ندارم

رضا صفایی در مصاحبه با وبلاگ تکنولوپ درباره بازی روز چهارشنبه مقابل خاتم اردکان گفت: تیم اردکان از تیم های خوب لیگ برتر است. برای پیروزی به اردکان می رویم. بازی سختی خواهیم داشت اما پس از ملاقات هفته نخست تمرینات و ریکاوری خوبی پشت سر گذاشته ایم و آماده هستیم.

پشت خط زن تیم سایپا درباره غیبت اسماعیل نژاد گفت: اسماعیل نژاد یکی از بازیکنان آینده دار والیبال است. ناخواسته مسئله ای برایش پیش آمده است و امیدوارم داورزنی و وزارت ورزش برای حل مشکل اسماعیل نژاد یاری نمایند.

وی در پاسخ به این سوال که غیبت اسماعیل نژاد فشار را بر روی شما بیش تر نموده است؟ گفت: چندین سال است که در لیگ بازی می کنم. فشاری رویم نیست اما نگاه ها بیش تر شده است، باید تمرینات بیش تری انجام دهم تا برای تیم تاثیر گذار باشم.

صفایی درباره شایعه اختلاف با امیر حسینی نیز گفت: چنین چیزی وجود ندارد. حسینی از بهترین پاسورهای والیبال است. باید مجسمه او را ساخت که در این سن و سال بازی های خوبی به نمایش می گذارد. چندین سال با امیر حسینی هم بازی بوده ام و قهرمانی لیگ را به دست آوردیم.

وی درباره تاثیر کرونا بر رقابت های لیگ برتر گفت: تیم سایپا در آغاز تمرینات بسیاری از بازیکنانش را به دلیل ابتلا در اختیار نداشت. خداروشکر شرایط در ادامه بهتر شد و پس از دو هفته همه به تمرینات بازگشتند. مشکل خاصی نداریم. هر 10 روز یک بار از تیم تست کرونا گرفته می گردد. از باشگاه تشکر می کنم که با وجود هزینه بالا اما این تست ها را هر 10 روز یکبار انجام می دهد.

پشت خط زن تیم والیبال سایپا در خاتمه گفت: سال سختی در لیگ برتر خواهیم داشت. چند تیم از جمله سپاهان، شهرداری ارومیه، هراز آمل و ... مدعی قهرمانی هستند. بازی های سختی در پیش داریم. امیدوارم هر تیمی که تمرینات خوبی پشت سر گذاشته و شایستگی دارد به قهرمانی دست یابد و هوادارانش را خرسند کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رقابت های سختی در پیش داریم، اختلافی با امیر حسینی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت های سختی در پیش داریم، اختلافی با امیر حسینی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید