سامسونگ از Station SmartThings در رویداد CES 2023 رونمایی می کند

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، خانه هایی هوشمندتر در دسترس همه

شرکت سامسونگ الکترونیکس، امروز SmartThings Station را به عنوان هاب خانه های هوشمند با کاربری آسان و پد شارژ سریع معرفی کرد. این هاب مقرون به صرفه خانه های هوشمند با کنترل ساده امکان کار بر روی چند دستگاه متصل را در اختیار کاربران می گذارد.

سامسونگ از Station SmartThings در رویداد CES 2023 رونمایی می کند

همانطور که بازار خانه های هوشمند همچنان در حال رشد است، کاربران به روش های ساده، سازگار و قابل اعتمادی نیاز دارند که بتواند به تعداد قابل توجهی از دستگاه ها متصل شوند. SmartThings Station علاوه بر ویژگی راه اندازی سریع، با طیف وسیعی از محصولات خانه هوشمند از جمله دستگاه های Matter سازگاری دارد و این امکان را به کاربران می دهد تا با همان راحتی که از دستگاه های سامسونگ انتظار دارند، کارهای خود را پیش ببرند. با SmartThings Station، کاربران می توانند بخش های مختلف محیط خانه شان را بر روی حالت اتوماتیک قرار دهند و رویه هایی را تنظیم کنند که به احساس راحتی بیشتر آن ها در روز کمک می کند و در کاهش انرژی مانند خاموش کردن آسان چراغ ها و لوازم خانگی موثر باشد.

جائه یون جونگ، معاون اجرایی و رئیس بخش SmartThings در مرکزDevice Platform سامسونگ می گوید: داشتن خانه هوشمند نباید پیچیده یا گران باشد. بنابراین ما در نظر داریم Station SmartThings را به عنوان یک مرکز خانه هوشمند راحت، قابل اعتماد و با امکان ارتقا ایجاد کنیم. تعداد دستگاه ها در یک خانه متصل، به ویژه با توجه به راه اندازی اخیر استاندارد Matter، همچنان در حال افزایش است، ما مفتخریم که در سهولت پذیرش این فناوری هیجان انگیز نقش ایفا می کنیم.

خانه ای هوشمندتر، با حداقل تلاش

راه اندازی Station SmartThings سامسونگ آسان است. هنگامی که کاربر برای اولین بار دستگاه را روشن می کند، پیام هایی به شکل پاپ آپ روی گوشی گلکسی سامسونگ کاربر ظاهر می شود تا کاربر را در فرآیند اتصال راهنمایی کند. کاربران همچنین می توانند با اسکن ساده یک کد QR با دوربین گوشی هوشمند، به گزینه های برای نصب راحت دستگاه ها دسترسی پیدا کنند.

سازگاری با روال های روزانه کاربران

هاب خانه هوشمند به چندین دستگاه از جمله ترموستات ها، روشنایی و پریزهای برق کمک می کند تا به طور یکپارچه با سایر دستگاه های متصل به سرور خانه هوشمند متصل شود، بنابراین همه آنها برای ایجاد یک محیط هماهنگ با هم کار می کنند. هاب SmartThings Station روند اتوماتیک شدن روال های از پیش معین شده را از طریق برنامه SmartThings در تلفن همراه آسان می کند، بدون اینکه کاربران مجبور شوند دستگاه های جداگانه را به صورت دستی کنترل کنند.

با فشار دادن Smart Button در Station SmartThings، کاربران می توانند روتین ایجاد شده در برنامه SmartThings خود را فعال کنند. برای مثال، هنگامی که زمان خواب فرا می رسد، یک ضربه کافیست تا فرآیند خاموش شدن چراغ ها، بستن پرده ها و کاهش دما آغاز شود. یا اگر هنگام شب قصد تماشای فیلمی را دارید، یک برنامه روتین فیلم می تواند تلویزیون را روشن کند و نور را کم کند. هنگام خروج از خانه، Station SmartThings می تواند برای صرفه جویی در مصرف انرژی، کلیدهای برق و وسایلی که استفاده نمی کنید را خاموش کند و یک سیستم امنیتی را فعال کند. کاربران همچنین ممکن است یک روتین بازی را بخواهند که می تواند تنظیمات خاص تلویزیون و نور را فعال کند و حالت مزاحم نشوید را روشن کند.

مصرف کنندگان می توانند تا سه روتین مختلف را فقط با فشار دادن Smart Button، با فشار کوتاه، فشار طولانی، یا دوبار فشار دادن فعال سازی تنظیم کنند. روتین ها را می توان از طریق برنامه SmartThings، چه افراد در خانه یا خارج خانه باشند، فعال کرد.

دستگاه های خود را در اطراف خانه با دقت بیشتری پیدا کرده و مدیریت کنید

SmartThings Station با SmartThings Find سامسونگ که یک سرویس ردیابی اموال و دستگاه هاست، یکپارچه شده است. این ویژگی به کاربران کمک می کند دستگاه هایی که سر جای خود نیستند را با دوبار فشار دادن Smart Button که زنگ تلفن نزدیک شما را به صدا درمی آورد، پیدا کنند.

SmartThings Station مانند یک دستگاه اسکنر در خانه عمل می کند و به کاربران گوشی های گلکسی سامسونگ این امکان را می دهد تا دستگاه های ثبت شده خود از گوشی هوشمند گرفته تا تبلت ، ساعت هوشمند، هدفون و حتی وسایل شخصی مانند کلید و کیف پول را به کمک گلکسی SmartTag یا SmartTag+ متصل به آن پیدا کنند. با جست وجوی معمول دستگاه ها، Station SmartThings به کاربران مکان دستگاه ها یا برچسب های هوشمند متصل در اطراف خانه را اطلاع می دهد و در هنگام خروج یک برچسب یا دستگاه از خانه یا بازگشت به خانه، هشداری را به تلفن هوشمند کاربر ارسال می کند.

پد شارژ سریع، مناسب خانه هوشمند

SmartThings Station همچنین یک پد شارژ قدرتمند هست که از شارژ بی سیم تا 15 وات پشتیبانی می کند. شارژ سریع، یک افزونه مبتکرانه در هاب خانه هوشمند است زیرا با ریتم های زندگی بسیار خوب همراه می شود. کاربران می توانند انتخاب کنند که پس از کامل شدن شارژ دستگاه، یک پیام هشدار به آن ها ارسال شود تا دستگاه دیگری را برای شارژ شدن به آن متصل کنند.

دسترسی

Station SmartThings به زودی در ایالات متحده و کره جنوبی عرضه می شود. این دستگاه در رنگ های سیاه یا سفید از اوایل فوریه 2023 در بازار ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

منبع: فوت و فن

به "سامسونگ از Station SmartThings در رویداد CES 2023 رونمایی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ از Station SmartThings در رویداد CES 2023 رونمایی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید