کشتی آزاد جام یاشاردوغو، بذری و یزدانی به فینال رسیدند، سوادکوهی، یخکشی و فیروزپور راهی ملاقات رده بندی شدند

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، دو نماینده کشورمان جواز حضور در ملاقات فینال رقابت های کشتی آزاد جام یاشاردوغو را به دست آوردند.

کشتی آزاد جام یاشاردوغو، بذری و یزدانی به فینال رسیدند، سوادکوهی، یخکشی و فیروزپور راهی ملاقات رده بندی شدند

به گزارش وبلاگ تکنولوپ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان تا به امروز به توضیح زیر است:

وزن 57 کیلوگرم: سیدعلی عظیمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل بکا بوجیاشویلی از گرجستان با نتیجه 14 بر 4 مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را به دست آورد.

وزن 61 کیلوگرم: سعید انوری و محمدباقر یخکشی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف یکدیگر رفتند که یخکشی با نتیجه 5 بر یک به پیروزی رسید. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 7 بر 5 و ضربه فنی سلیمان آتلی دارنده مدال نقره و برنز دنیا از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یخکشی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 9 بر 2 مغلوب راوی کومار دارنده مدال نقره المپیک و برنز دنیا از هند شد و به ملاقات رده بندی رفت.

وزن 65 کیلوگرم: مرتضی قیاسی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر رحمان رحیم پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 7 بر صفر مغلوب شامیل مامدوف قهرمان جوانان دنیا از روسیه شد و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال به گروه بازنده ها رفت. وی ابتدا در این گروه به مصاف امیدجان جلال اف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی مقابل این کشتی گیر راهی ملاقات رده بندی خواهد شد تا مقابل تولگا تومور اوچیر دارنده مدال برنز دنیا و قهرمان آسیا از مغولستان قرار بگیرد. رحمان رحیم پور دیگر نماینده کشورمان در وزن 65 کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

وزن 70 کیلوگرم: علی اکبر فضلی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر 2 جردن الیور از آمریکا را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف جیمز گرین دارنده مدال نقره و برنز دنیا از آمریکا می رود. امیرمحمد یزدانی نیز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر صلاحتین کلیجسالیان دارنده مدال نقره اروپا از ترکیه را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر لوان کیلیخساشویلی از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 3 بر یک زورابی یاکوبیشویلی دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان را از پیش رو برداشت و راهی ملاقات فینال شد.

وزن 74 کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور در دور اول با نتیجه 10 بر صفر عبداله عبدالکریم از کویت را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 2 - 2 از سد نورکجا کایپانوف دارنده مدال نقره دنیا و قهرمان آسیا از قزاقستان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 11 بر 2 مقابل بکجانوف از قزاقستان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل سنور دمیرتاش دارنده مدال برنز المپیک و دنیا از ترکیه در حالی که با نتیجه 5 بر یک عقب بود مصدوم شد و کشتی را واگذار کرد و به ملاقات رده بندی رفت.

وزن 79 کیلوگرم: علی سوادکوهی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 13 بر 2 دولت یرگش از قزاقستان را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 10 بر یک و ضربه فنی ولادیمری گامکرلیدزه از گرجستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. سوادکوهی در این مرحله مقابل جردن باروز قهرمان دنیا و المپیک از آمریکا در حالی که کشتی با نتیجه یک - یک برابر بود با اخطار کم کاری داوران یک امتیاز دیگر به حریف آمریکایی دادند تا در نهایت با نتیجه 2 بر یک مقابل این کشتی گیر مغلوب و راهی ملاقات رده بندی گردد.

وزن 86 کیلوگرم: علی منصوری در دور اول با نتیجه 9 بر 12 و ضربه فنی احمت باتوهان کیش از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف ساندیپ مان از هند را با نتیجه 8 بر 5 و ضربه فنی از پیش رو برداشت. وی در دور سوم و مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 8 بر 6 مقابل لارس شافله از آلمان مغلوب شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در ملاقات فینال باشد تا وی نیز بتواند به گروه بازنده ها راه پیدا کند. مجتبی اصغری دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 7 بر صفر بات اردن بیانباسورن از مغولستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 8 بر 6 مغلوب فاتح اردین دارنده مدال نقره دنیا از ترکیه شد و باید منتظر حضور این حریف در ملاقات فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را به دست آورد.

وزن 92 کیلوگرم: احمد بذری در دور نخست با نتیجه 12 بر یک مقابل میرلان چینیبکوف از قرقیزستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی دیپاک پونیا دارنده مدال نقره دنیا از هند را با نتیجه 2 بر صفر مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 7 بر صفر الخان اسداف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به ملاقات فینال راه یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی آزاد جام یاشاردوغو، بذری و یزدانی به فینال رسیدند، سوادکوهی، یخکشی و فیروزپور راهی ملاقات رده بندی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد جام یاشاردوغو، بذری و یزدانی به فینال رسیدند، سوادکوهی، یخکشی و فیروزپور راهی ملاقات رده بندی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید