هوش مصنوعی

سامانه ای هوشمند، برای مراقبت از سالمندان

یک شرکت دانش بنیان با همکاری پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی، اقدام به طراحی اپلیکیشنی به نام هوشیارینو برای خدمات رسانی به سالمندان و افراد کم توان جسمی بر بستر هوش مصنوعی نموده است.

25 آبان 1400

تشخیص بیماری خودایمنی با لپ تاپ

پژوهشگران آمریکایی، یک شبکه عصبی عمیق ابداع نموده اند که امکان تشخیص نوعی بیماری خودایمنی را تنها با یک لپ تاپ فراهم می نماید.

8 اردیبهشت 1400

کامرانیه محله ای مرفه نشین، با دیرینه ای اصیل

در شرایط فعلی اقتصاد که تورم با سرعت زیادی در حال رشد است، انتخاب و انجام معاملات مسکن در زمان کم، می تواند منافع زیادی برای متقاضیان به همراه بی آورد. یکی از مهم ترین عوامل این کاهش زمان انجام معاملات و افزایش قدرت تصمیم گیری، درج قیمت در آگهی های ملکی...

7 اسفند 1399

رشد ارزش برند هوآوی در رده بندی های جهانی

با نیروی محرکه ای قدرتمند برای دستیابی به نوآوری هایی بیشتر، هوآوی پیروز به حضور در بین 50 برند برتر جهان برای پنجمین سال متوالی شده است.

17 شهریور 1399

مشخصات و قیمت لپ تاپ های Surface Book 3 مایکروسافت لو رفت؛ بسیار جذاب و البته گران!

حدود سه ماه پیش بود که اولین خبرها در مورد سرفیس بوک 3 به عنوان لپ تاپ اختصاصی مایکروسافت در سال 2020 منتشر شده و نشان می داد که ردموندی ها به دنبال عرضه لپ تاپی با پردازنده اینتل و گرافیک انویدیا Quadro هستند. به نظر تأیید عرضه کنندگان این لپ تاپ ها می تواند...

23 خرداد 1399

مدیاتک از پردازنده Helio P95 با بهبود عملکرد هوش مصنوعی رونمایی کرد

مدیاتک که یکی از شرکت های سازنده پردازنده به شمار می رود روز گذشته از پردازنده میان رده خود تحت عنوان Helio P95 رونمایی کرد. این پردازنده با هدف بهبود عملکرد هوش مصنوعی و پشتیبانی از دوربین با کیفیت تر قرار است در گوشی های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

26 فروردین 1399

معرفی یک دماسنج هوشمند ویژه شکموها

دماسنج گوشت هوشمند بی سیم میتر یکی از برترین دستگاه های هوشمند است که می تواند برای همه افراد، از آشپزهای حرفه ای تا آشپزهای بی تجربه مفید باشد.

26 بهمن 1398