بنیتس جانشین گتوسو در ناپولی می شود؟

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، با توجه به جایگاه متزلزل جنارو گتوسو در ناپولی، احتمال بازگشت رافائل بنیتس به این تیم وجود دارد.

بنیتس جانشین گتوسو در ناپولی می شود؟

به گزارش وبلاگ تکنولوپ آینده حرفه ای جنارو گتوسو در ناپولی در پی نتایج پرفراز و نشیب این تیم در فصل جاری، در هاله ای از ابهام است و در عین حال شایعه بازگشت رافائل بنیتس به روی نیمکت آبی پوشان ناپل برسر زبان ها افتاده است.

روزنامه ایتالیایی استامپا چاپ تورین گزارش داد، آئورلیو دلورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی در پی شکست 3 بر یک شب گذشته (یکشنبه) در خانه هلاس ورونا در هفته نوزدهم سری A ایتالیا از کریستیانو جیونتولی، مدیر ورزشی ناپولی خواسته دیداری رودررو داشته باشند تا در خصوص شرایط تیم با هم صحبت کنند.

طبق این گزارش، جایگاه جنارو گتوسو در ناپولی متزلزل است و ادامه همکاری یا قطع همکاری با این سرمربی ایتالیایی می تواند یکی از موضوعات اصلی نشست دلورنتیس و جیونتولی باشد.

استامپا همچنین خبر داد در صورت اخراج گتوسو، رافائل بنیتس که بین سال های 2013 تا 2015 هدایت ناپولی را برعهده داشت و اخیراً قراردادش را با باشگاه دالیان چین با توافقی دوجانبه فسخ کرده، می تواند به روی نیمکت این تیم ایتالیایی بازگردد.

تیم تحت هدایت گتوسو که در حال حاضر در رده ششم جدول رده بندی سری A ایتالیا واقع شده است، هفته پیش در دیدار سوپرجام ایتالیا مغلوب یوونتوس شد. آنها در فصل جاری مقابل تیم هایی همچون اسپتزیا، لاتزیو، اینتر، میلان و ساسولو هم تن به شکست داده اند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ تکنولوپ بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بنیتس جانشین گتوسو در ناپولی می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیتس جانشین گتوسو در ناپولی می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید