جمع کردن پرسپولیس سخت بود ، نیمه اول تیم همیشگی نبودیم

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، یحیی گل محمدی شامگاه جمعه پس از پیروزی تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری انتها بازی اظهار کرد: بازی سختی در برابر فولاد خوزستان داشتیم ولی برد ارزشمندی به دست آوردیم.

جمع کردن پرسپولیس سخت بود ، نیمه اول تیم همیشگی نبودیم

وی اضافه نمود: بعد از بازگشت از عربستان و شکست در برابر حریف، خیلی تحت فشار بودیم؛ در کنار آن مشکلاتی داشتیم که کار جمع کردن تیم را برای ما بسیار سخت کرده بود.

گل محمدی عنوان کرد: برای نمونه در نیمه اول این بازی مشخص بود که بازی همیشگی خود را ارائه نمی دهیم و به نظر من نیمه اول اصلاً بازی جالبی نداشتیم. چه به لحاظ روحی و روانی و چه به دلیل اینکه مرتب در پرواز بودیم، در این بازی تحت فشار بودیم. خوشبختانه در این بازی از ضربات ایستگاهی به خوبی استفاده کردیم و گل های خوبی به ثمر رساندیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با بیان اینکه بردن فولاد در زمین خودش کار هر تیمی نیست، بیان نمود: می توانستیم در این بازی گل های بیشتری به ثمر برسانیم ولی همین پیروزی هم ارزشمند است به خصوص اینکه وقتی بدانیم آخرین شکست خانگی فولاد دو سال قبل در برابر پرسپولیس کالدرون بوده است.

گل محمدی همچنین گفت: بازیکنان پرسپولیس از نظر مالی بسیار تحت فشار هستند و امکانات مناسبی در اختیار تیم نیست ولی از طرفی انتظار از تیم بسیار بالا است.

وی با اشاره به اینکه این برد به ابتدا به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم، اضافه نمود: خوشبختانه بازیکنان تیم در نیمه دوم به خوبی خود را در زمین پیدا کردند و به گونه ای وارد زمین شدند که ذهنیت یک برنده را داشتند. این پیروزی را همچنین به تک تک بازیکنان تیم تقدیم می کنم و از آنها بابت اینکه انرژی کافی و تمرکز خوبی را در این بازی از خود به نمایش گذاشتند تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در خصوص اینکه آیا بازیکن نو خارجی به پرسپولیس اضافه می شود نیز گفت: با جیب خالی و پنجره بسته نمی شود بازیکن نو جذب کرد. تا وقتی پنجره نقل و انتقالاتی تیم باز نشود نمی توانیم هیچ بازیکنی جذب کنیم و من نمی دانم این پنجره تا چه زمان بسته خواهد بود. در این شرایط گرفتن بازیکن خارجی بسیار سخت است.

گل محمدی ادامه داد: در شرایط فعلی باید بگردیم و بازیکن آزاد خارجی پیدا کنیم که این مسئله هم خودش مشکلاتی دارد زیرا بازیکنی که در این مقطع آزاد به جای مانده است، قطعاً مشکلاتی دارد به همین دلیل نمی دانم واقعاً در آینده چه مشکلاتی برای ما رخ می دهد.

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت 18 شامگاه امروز جمعه میزبان پرسپولیس در هفته اول رقابت های فصل جاری لیگ برتر بود که این دیدار با برد سه بر یک پرسپولیس همراه بود. رضا اسدی (61)، حامد پاکدل (72) و عیسی آل کثیر (84) برای پرسپولیس و پریرا (77 - پنالتی) برای فولاد گلزنی کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جمع کردن پرسپولیس سخت بود ، نیمه اول تیم همیشگی نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع کردن پرسپولیس سخت بود ، نیمه اول تیم همیشگی نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید