ساخت دکوری های شیک با بطری های دور ریز

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، شکل دادن بطری های فلزی کار دشواری نیست و با کمی تمرین می توانید این کار را به خوبی انجام داده و وسایل شیک بسازید.

ساخت دکوری های شیک با بطری های دور ریز

بطری های فلزی دور ریختنی به خاطر جنس محکم و برنده ای که دارند کمتر مورد توجه استفاده کنندگان قرار می گیرند. بهتر است بدانید که برای استفاده از بطری های فلزی کافی است روش برش دادن آن ها را بیاموزید و سپس از زیبایی آن لذت ببرید. در این مطلب از وبلاگ تکنولوپ به بیان روش ساخت وسایل دکوری با بطری های دور ریز می پردازیم.

ساخت وسایل دکوری با بطری های دور ریز

با کمی خلاقیت می توانید وسایل دست ساز زیبا و جدیدی با بطری های فلزی بسازید.

تبدیل بطری های فلزی دور ریختنی به گل رز

برای این کار ابتدا باید سر و ته بطری را از آن جدا کنید و آن را به شکل یک صفحه صاف در آورید. بعد روی آن الگوی پیچ در پیچ قوس دار بکشید و آن را ببرید. الگو را از داخل پیچ شروع کنید دور هم جمع کنید و در نهایت گلبرگ های بیرونی را کمی به سمت خارج خم کنید.

ظروف تزیینی از ایده های ساخت وسایل دکوری با بطری های دور ریز

ابتدا قسمت بالایی بطری را جدا کنید. سپس دیواره های بطری را تا 3 سانتی متر مانده به انتها، با فاصله نیم سانتی متر رشته رشته ببرید. حال همه رشته ها را به سمت بیرون خم کنید و بعد هر 5 الی 8 رشته را کنار هم جمع کنید. دور هر دسته رشته را با سیم یا رشته هایی از جنس خود بطری بپیچید و بعد رشته ها را به حالت گلبرگ بپیچید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با کمترین هزینه پرده های خانه را شیک کنید سر بزنید.

ساختن جا شمعی

یک بطری فلزی کنسرو را برداشته و با فاصله یک سانتی متر از بالا و پایین روی آن را به صورت عمودی علامت گذاری کنید. بهتر است فاصله بین علامت حدود نیم سانتی متر باشد. بعد با کاتر یا هر وسیله که برنده فلز باشد روی علامت ها را از بالا تا پایین ببرید. سپس رشته ها را از وسط کمی خم کنید تا حالت کوزه ای بگیرد. می توانید بطری را رنگ آمیزی کنید یا با تزئینات مختلف بپوشانید.

گلدان از ایده های ساخت وسایل دکوری با بطری های دور ریز

این کار بسیار ساده است. تنها کاری که قرار است انجام دهید این است که سر بطری را جدا کنید و سپس داخل آن را با خاک پر کرده و داخلش گل بکارید. تزیینات روی گلدان به دلخواه خودتان است.

درست کردن گل آفتاب گردان

برای انجام این کار نیز ابتدا سر بطری را جدا کنید. سپس دیواره های بطری را تا انتها، با فاصله نیم سانتی متر رشته رشته ببرید. حال هر رشته را به شکل مثلثی که در تصویر نشان داده شده است خم کنید و روی بقیه رشته ها قرار دهید. تا انتهای رشته ها این کار را تکرار کنید.

با قوطی های فلزی جامدادی بسازید

برای این جامدادی زیبا و جادار تنها نیاز به چند عدد قوطی با سایزهای دلخواه و یک تخته چوب دارید. تنها کافی است قوطی ها را روی تخته بچسبانید و سپس آن ها را رنگ آمیزی و تزیین کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب زیباترین گیاهان آپارتمانی که هر خانه ای نیاز دارد را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "ساخت دکوری های شیک با بطری های دور ریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت دکوری های شیک با بطری های دور ریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید