شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 6 هزار نفر گذشت

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، آخرین آمار حاکی از آن است که تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 6 هزار و 99 نفر رسیده و مبتلایان نیز به بیش از 245 هزار نفر رسیده اند.

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 6 هزار نفر گذشت

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا همچنان در حال افزایش است و بر اساس آخرین آمار تلفات این ویروس در آمریکا به 6 هزار و 99 نفر رسیده است.

تعداد مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در آمریکا طی 24 ساعت چند بار به روز رسانی می شود و آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا در این کشور حاکی از آن است که 245 هزار و 445 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

شیوع ویروس کرونا در آمریکا فرایند تصاعدی به خود گرفته و مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در سخنانی خطاب به شهفرایندان این کشور گفت که روزهای سختی در انتظار شما واقع شده است.

وی در ادامه سخنانش گفت: در حال حاضر سناریویی که در انتظار آمریکاست بسیار شبیه به ایتالیا است.

همچنین کمبود تجهیزات پزشکی و محافظتی در آمریکا به یکی از چالش های اصلی ایالت های این کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تبدیل شده است.

طی روزهای اخیر فرمانداران ایالت های متعددی در آمریکا گفته اند که آنها تقریبا تجهیزات کافی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا را دریافت نکرده اند.

ند لامونت فرماندار ایالت کانکتیکت روز سه شنبه گفت که تامین تجهیزات پزشکی از انبار ملی راهبری آمریکا به انتها رسیده و هم اکنون این ایالت باید برای تامین تجهیزات کلیدی در بحبوحه شیوع ویروس کرونا به خود متکی باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 6 هزار نفر گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 6 هزار نفر گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید