عامل توسعه کسب و کار در کشور، تقویت اقتصاد دیجیتال است

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، خبرگزاری خبرنگاران- چند سالی هست که همه ما با کلماتی همانند فناوری اطلاعات، دیجیتال، شبکه های اجتماعی، کانال های الکترونیک، فضای مجازی و مفاهیمی از این قبیل آشنا شده ایم و با آنها سر و کار داریم. در این میان بانکداری دیجیتال و اقتصاد دیجیتال مباحثی هستند که خصوصاً در سال های اخیر به علت شیوع بیماری کرونا و ایجاد محدودیت های مختلف و از همه مهمتر تغییر سبک زندگی همه مردم، مورد توجه و استقبال نهاده شد و بیش از پیش احتیاج آن احساس شد.

عامل توسعه کسب و کار در کشور، تقویت اقتصاد دیجیتال است

به گزارش خبرگزاری وبلاگ تکنولوپ، اقتصاد دیجیتال در کشور ما نیز چند سالی است که جزو اولویت های بخش های مختلف دولتی و خصوصی قرار گرفته است و زیرساخت های آن بنا شده است. یکی از ارگان هایی که به طور مستقیم با این موضوع سر و کار دارد، نظام بانکی کشور است. نظام بانکی جزو مولدهای موثر در پیشرفت چرخه اقتصادی هر کشور است که در جامعه امروزی این نهاد باید بیشترین تغییرات و به روز رسانی را در ارائه خدمات بانکی و اقتصادی داشته باشند.

بانک ایران زمین جزو اولین بانک هایی بوده است که در سه سال گذشته به وضوح این تغییرات را در ارائه خدمات بانکی به مشتریان خود نشان داده است. می توان گفت این بانک در مفهوم کلی تر با ارائه خدمات بانکداری دیجیتال به مشتریان توانسته است گامی موثر در تحقق شعار بانکداری دیجیتال بردارد.عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین در این خصوص می گوید: کلید ارائه خدمات بانکداری دیجیتال از سال ها پیش در این بانک زده شد. با تشکیل تیم های متخصص از همکاران فعال در بانک و برگزاری جلسات متعدد در این زمینه و بعلاوه سفر به کشورهایی که در زمینه ارائه خدمات بانکداری دیجیتال صاحب نظر بودند و آنالیز عملکرد آنان، توانستیم احتیاج مشتریان را بسنجیم و خدماتی درخور شأن آنان ارائه بدهیم. پورسعید تقویت اقتصاد دیجیتال در کشور را عامل اصلی توسعه کسب و کار در کشور دانست و اضافه نمود: در عصری که کسب و کارها فارغ از هیچ خط کشی و مرزی در کل جهان در حال فعالیت هست، ما به عنوان یک نهاد اقتصادی تمام کوشش خود را نموده ایم تا در جهت حمایت از این کسب و کارها که بیشترین قشر فعال در این زمینه جوانان کشورمان هستند، قدم برداریم.

مدیرعامل بانک ایران زمین اعلام نمود: با راه اندازی اولین نئوبانک واقعی در کشور که با همکاری شرکت های وب و این بانک پایه ریزی شده است، جامعه وسیعی از کسب و کارهای نوپا می توانند با خیالی آسوده در فضایی امن سرمایه گذاری و فعالیت نمایند.

مدیرعامل بانک ایران زمین اعلام نمود: با راه اندازی اولین نئوبانک واقعی در کشور که با همکاری شرکت های وب و این بانک پایه ریزی شده است، جامعه وسیعی از کسب و کارهای نوپا می توانند با خیالی آسوده در فضایی امن سرمایه گذاری و فعالیت نمایند.

پورسعید در مورد نئوبانک گفت: نئوبانک ایران زمین اولین نئوبانک واقعی کشور خواهد بود. زیرا در تعریف این خدمت می توان گفت که بانک ایران زمین بستری را برای مشتریان شرکت هایی همانند های وب فراهم نموده است که آنها بتوانند در این فضا خدمت مورد احتیاج خود را دریافت نمایند. اینکه صرفاً بخواهیم چند خدمت بانکی که همه مشتریان در طول روز از آن استفاده می نمایند را ارائه کنیم تعریف کاملی از نئوبانک نیست.

در سرانجام مدیرعامل بانک ایران زمین فعالیت اقتصادی امروزی را مبتنی بر شبکه های مجازی اعلام کرد و اضافه نمود: کسب وکار ها در حال تغییر و تبدیل به یک فضای دیجیتالی هستند. در نتیجه اقتصاد امروز اقتصادی دیجیتالی است که به وسیله شبکه های اجتماعی این امکان را به کسب وکارها می دهد تا ارتباط مستقیم بین بانک و مشتریان برقرار نمایند و این یک امتیاز مثبت برای دو طرف خواهد بود که در محیطی متفاوت و مجذوب کننده فعالیت نمایند و به سمت پیشرفت و رونق بیشتر اقتصادی کشور قدم برداشته گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "عامل توسعه کسب و کار در کشور، تقویت اقتصاد دیجیتال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل توسعه کسب و کار در کشور، تقویت اقتصاد دیجیتال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید