واکنش باشگاه شهر خودرو به درخواست مجیدی برای جذب امین قاسمی نژاد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، سخنگوی باشگاه شهرخودروی خراسان به درخواست سرمربی تیم استقلال برای جذب قاسمی نژاد واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه شهر خودرو به درخواست مجیدی برای جذب امین قاسمی نژاد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تکنولوپ، شب گذشته فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی استقلال و فولاد مدعی شد که تنها بازیکنی که از مسئولان باشگاه برای جذب درخواست کرده امین قاسمی نژاد است، اما باشگاه شهرخودرو به این درخواست واکنش نشان داد.

جواد طاری بخش در خصوص درخواست مجیدی از باشگاه استقلال گفت: اولا که باشگاه استقلال تا امروز هیچ درخواست رسمی برای جذب قاسمی نژاد نداشته است.

وی افزود: بحث دوم هم این است که بحث جدایی این بازیکن مربوط به زمانی بود که بحث واگذاری مطرح شده بود، اما حالا مسئولان استان پشت تیم آمده اند و طبق درخواست سرمربی تیم قرار نیست هیچ بازیکنی از جمع ما جدا شود. آقای رحمتی تاکید کرد که همه بازیکنان تیم حفظ شوند و به همین دلیل هم باشگاه کمیته جابجایی تشکیل داده تا هر نقل و انتقالی زیر نظر این کمیته انجام شود.

سخنگوی باشگاه شهرخودرو در خصوص اینکه قاسمی نژاد مدعی شده رحمتی با جدایی او موافقت کرده است گفت: بله، آقای رحمتی این موضوع را به قاسمی نژاد مطرح نمود، اما این مساله پیش از حمایت استان از باشگاه شهرخودرو بوده ضمن آنکه قاسمی نژاد با باشگاه ما قرار داد دارد و هر باشگاهی که خواستار این بازیکن است ابتدا باید درخواست بدهد و سپس کمیته جابجایی روی آن تصمیم گیری کند.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واکنش باشگاه شهر خودرو به درخواست مجیدی برای جذب امین قاسمی نژاد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه شهر خودرو به درخواست مجیدی برای جذب امین قاسمی نژاد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید