8 ترفند ساده برای زیبا شدن خانه تان

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، فرقی نمی کند کل خانه را بازسازی کنید، آشپزخانه را زیباتر کنید یا برای شاداب کردن اتاق نشیمن رنگی به آن اضافه کنید - این نکات مفید برای داشتن دکوراسیونی دلپذیر را نباید از دست داد.

8 ترفند ساده برای زیبا شدن خانه تان

به کار بردن راه چاره های مهم در طراحی داخلی که به وسیله طراحان معروف دنیا استفاده می گردد و تضمین شده هستند به گرم تر شدن و شخصی شدن فضای خانه یاری قابل توجهی خواهد نمود. این ها 8 ترفندی هستند که خانه را به خانه شما تبدیل می نمایند.

وقتی صحبت از ایجاد احساس گرم و دوست داشتنی خانه در یک آپارتمان به میان می آید، چیزی بیش از آنچه به نظر می رسد وجود دارد.

جمع کردن یک اتاق و تغییر دادن ویژگی ها برای اینکه آن را کاربردی و شیک و در عین حال خانگی کنیم، اغلب کار آسانی نیست.

از تشخیص اینکه چه رنگی در اتاق های مختلف بهتر عمل می نماید و از گزینه های نورپردازی گرفته تا مکان قرار دادن مبلمان - عناصر زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. اینجاست که یاری و تخصص یک طراح داخلی بسیار ارزشمند می گردد.

فرقی نمی نماید کل خانه را بازسازی کنید، آشپزخانه را زیباتر کنید یا برای شاداب کردن اتاق نشیمن رنگی به آن اضافه کنید - این نکات مفید برای داشتن دکوراسیونی دلپذیر را نباید از دست داد. طراحان داخلی برجسته نکات و اسراری دارند که برای تبدیل یک آپارتمان، به خانه دوست داشتنی خودمان بسیار موثرند.

به یاد داشته باشید اینجا خانه شماست در طراحی داخلی آن هیچ حق و اشتباهی وجود ندارد و هر کسی این پتانسیل را دارد که خانه خود را طراحی کند. این تنها موضوعی است که به آن توجه کنید.

این شما هستید که کنترل کار را در دست دارید؛ در نظر گرفتن آخرین مد ها ارزشمند است، اما همواره یک چیزی را انتخاب کنید تا مختص به شما باشد. خانه شما جایی است که بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید، بنابراین فضای آن باید انعکاسی از شما باشد.

با جمع آوری تصاویر الهام بخش از مجلات، اینستاگرام، پینترست و غیره، فضای داخلی خود را زنده کنید. هنگامی که یک مجموعه طراحی قوی برای الهام گرفتن داشته باشید، آن دکوری را که دوست دارید داشته باشد پیدا خواهید کرد. ایجاد یک تابلوی نمونه راهی عالی برای فعال کردن و به دست آوردن هر گونه الهام است. ممکن است ناخودآگاه طرحی را دیده باشید و اکنون بتوانید از آن بهره ببرید.

برای این کار کافی است یک تخته نرم و سنجاق داشته باشید تا نمونه ها، تصاویر، پارچه ها، کاغذ دیواری ها، مبلمان و کفپوش هایی که نظرتان را جلب نموده روی آن کنار هم قرار دهید. به این ترتیب می توانید ببینید که چگونه همه آن ها در اتاق کنار هم می نشینند. به خاطر داشته باشید که اضافه کردن بافت به وسیله کف پوش، فرش و پارچه هایی مانند مخمل و پرده ها بسیار مهم است. مدتی با این تابلو زندگی کنید.

آغاز کنید به فهرست کردن رنگ هایی که می خواهید بهره ببرید - برای دیوار ها یا کاغذ دیواری ها، مبلمان و پرده ها. رنگ دیگری که می تواند خانه شما را برجسته کند در کوسن ها، آباژورها، لحاف تخت و لوازم جانبی مانند رومیزی یا حتی تابلو های روی دیوار وجود دارد.

این نکته فوق العاده را به خاطر بسپارید که سه رنگ همواره بهتر از دو رنگ است؛ از این رنگ ها در تمام اتاق بهره ببرید.

این یک هشدار است: رنگ ها بسته به نور می توانند تغییر نمایند، بنابراین کاغذ های نمونه خریداری کنید و رنگ کنید. این برگه های رنگی در میزان A 2 را روی روشن ترین و تاریک ترین دیوار های یک اتاق قرار دهید تا ببینید نور طبیعی چگونه بر سایه تأثیر می گذارد. این روش به ویژه برای یافتن برترین رنگ سفید مؤثر است، زیرا رنگ سفید بسیار تغییر می نماید.

این نکته در خصوص کاغذ دیواری نیز صدق می نماید، نمونه های کاغذ دیواری را به دیوار ها بچسبانید، روی مبلمان قرار دهید یا حتی به پرده های موجود سنجاق کنید. بایستید و ببینید چگونه اند؟!

اگر یک خانه خالی داشته باشیم کار آسان تر است، اما بیشتر اوقات باید با مبل ها یا فرش های موجود کار کنیم. به طرح فرشتان دقت کنید و ببینید آیا می توانید با رنگ های داخل آن کار کنید. شاید بتوانید مبل مورد علاقه قدیمی را دوباره روکش کنید تا جان تازه ای پیدا کند.

تصمیم بگیرید که آیا طرح های الگو دار را دوست دارید یا ساده، سنتی یا مدرن؛ و به چرخه رنگ موجود در طبیعت نگاه کنید تا ببینید چه رنگ هایی با چه رنگ هایی همراه هستند. به عنوان مثال، صورتی و قرمز با سبز، نارنجی با سبز-طوسی، زرد با خاکستری و آبی.

در خصوص مبلمانی که در اتاق ها قرار می دهید ابعاد مهم است. در یک اتاق بزرگ به یک مبل بزرگ و زیرپایی احتیاج دارید. بیشتر طراحان توصیه می نمایند که حتی اتاق های کوچک نیز باید یک قطعه بزرگ داشته باشند، حتی اگر تخت خواب باشد.

تصمیم گیری نهایی زمانی اتفاق می افتد که پنجره های خود را میزان گرفته باشید. قبل از اینکه حتی به سفارش پرده یا دیگر وسایل خانه فکر کنید، اطمینان حاصل کنید که میزان گیری های صحیح را انجام داده اید. تعادل بین قطعات بزرگ و کوچک فضای زندگی جذابی را ایجاد می نماید.

دوره توجه به قوانین سختگیرانه در انتخاب رنگ به انتها رسیده است، کلید طراحی داخلی در دوران مدرن پذیرش ایده های رنگی است که برای شما مناسب است. دیگر هیچ قانونی برای رنگ آمیزی قاب درها، تخته ها و سقف با رنگ سفید درخشان وجود ندارد. از قلم نیاندازید که استفاده از رنگ های روشن و گاهی همرنگ شدن بعضی لوازم با دیوار ها به بزرگ تر شدن فضا یاری می نماید.

این یک سبک هتلی است که به خانه خود رایحه ای خاص بدهید. باور نکردنی است که چقدر می تواند خانه شما را متحول کند. هتل های مجلل رایحه ای کلیدی دارند که در سراسر فضای داخلی آنجا پخش شده و آن مکان را تداعی می نماید. انتخاب یک رایحه خوشایند با بوی خاص برای خانه، ایده ای عالی برای درگیر کردن صحنه ها و زنده کردن خاطرات است.

هیچ مکانی مانند خانه وجود ندارد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تمام حواس شما در لحظه ای که از در وارد خانه می شوید درگیر شوند. شوند. با استفاده از شمع های معطر، خوشبو نماینده ها و اسانس ها عطر خانه خود را ماندگار کنید.

منبع: همشهری

منبع: فرادید

به "8 ترفند ساده برای زیبا شدن خانه تان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 ترفند ساده برای زیبا شدن خانه تان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید