شرایط استقلال هر روز سخت تر می شود، برخی اشتباهات به تیم لطمه زد

به گزارش وبلاگ تکنولوپ، محمد نوازی در گفتگو با خبرنگاران با انتقاد از عملکرد خط دفاعی استقلال گفت: متاسفانه در لیگ قهرمانان آسیا مدافعان استقلال پراشتباه ظاهر شدند. از دانشگری که در استقلال بازی می کند بعید است که به راحتی اجازه دهد بازیکن حریف از کنار او گذر کرده و پاسِ گل بدهد. دانشگر چندین اشتباه داشت و امیدوارم کادر فنی در بازگشت آبی پوشان به تهران برای خط دفاع تمرینات ویژه ای را در نظر بگیرد.

شرایط استقلال هر روز سخت تر می شود، برخی اشتباهات به تیم لطمه زد

وی گفت: این روزها با اتفاقاتی که در استقلال رخ می دهد شرایط این تیم سخت و سخت تر می گردد. سرپرست تیم به دلیل فشارهای زیاد می رود و برمی گردد. افرادی که هیچ تجربه ای در استقلال نداشته و کسی هم آنها را نمی شناسد به یکباره پست می گیرند و اصلاً معلوم نیست در باشگاه استقلال چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است؟ آبی پوشان نیاز به آرامش دارند این تیم روزهای خوبی را سپری نمی کنند و امیدوارم مسئولان استقلال چاره ای برای این اتفاقات بیاندیشند.

نوازی خاطرنشان کرد: حق استقلال در دیدار برابر الاهلی باخت نبود اما اعتقاد دارم اتفاقاتی که از داخل باشگاه رخ می دهد بر روی بازیکنان هم تاثیر منفی گذاشته و توانایی بازیکنان را گرفته است.

هافبک پیشین استقلال در مورد دیدار روز یکشنبه این تیم برابر ذوب آهن اصفهان گفت: در اسفندماه آبی پوشان باید 8 بازی سنگین را برگزار کنند. این فشار زیادی به این تیم خواهد آورد. ذوب آهن این روزها با کادر فنی جدید نتایج نسبتاً خوبی گرفته و مطمئناً نمی خواهد در تهران بازنده باشد. امیدوارم حداقل چند بازیکن مصدوم استقلال بتوانند به این دیدار برسند تا دست کادر فنی برای انتخاب بازیکن باز باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرایط استقلال هر روز سخت تر می شود، برخی اشتباهات به تیم لطمه زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط استقلال هر روز سخت تر می شود، برخی اشتباهات به تیم لطمه زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید